Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 marca 2018, Józef, Bogdan, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Mecz, który trzeba wygrać

Mecz, który trzeba wygrać Data publikacji: 12 kwietnia 2017W piątek, 14 kwietnia zapraszamy wszystkich kibiców tenisa stołowego do Hali na Skarpie. Tam podopieczni Michała Napierały zagrają z Unią AZS Gdańsk. Nasi tenisiści muszą to spotkanie wygrać, jeśli chcą się nadal liczyć w walce o medale mistrzostw Polski.

Przypomnijmy do play-off awansują tylko cztery najlepsze zespoły po rundzie zasadniczej. Nasi tenisiści zajmują miejsce w środku tabeli, ale wciąż mają szansę na zajęcie co najmniej 4. miejsca w tabeli superligi, premiowanego grą o medale.

Na razie nasi tenisiści dzięki zwycięstwu nad Pogonią Lębork 3:0 zajmują 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów. Miejsce premiowane awansem piastuje Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz również z 27. punktami, lecz rywal ma na koncie jeden mecz mniej. Zapowiada się więc fascynująca walka o czwarte miejsce w tabeli, dlatego kolejny mecz nasi zawodnicy muszą wygrać.

Początek spotkania z Unią AZS Gdańsk /14 kwietnia/ o 18.00 w Hali na Skarpie.
 
plakat.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.