Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 kwietnia 2017, Aleks, Grzegorz, Aleksander

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pobiegną by uczcić zmarłego policjanta

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Impreza, która odbędzie się w Dolomitach Sportowej Dolinie od dwóch lat cieszy się ogromną popularnością. W 2016 roku w zawodach wystartowało 250 biegaczy. Jak będzie w tym roku przekonamy się 10 maja

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Mecz, który trzeba wygrać

Mecz, który trzeba wygrać Data publikacji: 12 kwietnia 2017W piątek, 14 kwietnia zapraszamy wszystkich kibiców tenisa stołowego do Hali na Skarpie. Tam podopieczni Michała Napierały zagrają z Unią AZS Gdańsk. Nasi tenisiści muszą to spotkanie wygrać, jeśli chcą się nadal liczyć w walce o medale mistrzostw Polski.

Przypomnijmy do play-off awansują tylko cztery najlepsze zespoły po rundzie zasadniczej. Nasi tenisiści zajmują miejsce w środku tabeli, ale wciąż mają szansę na zajęcie co najmniej 4. miejsca w tabeli superligi, premiowanego grą o medale.

Na razie nasi tenisiści dzięki zwycięstwu nad Pogonią Lębork 3:0 zajmują 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów. Miejsce premiowane awansem piastuje Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz również z 27. punktami, lecz rywal ma na koncie jeden mecz mniej. Zapowiada się więc fascynująca walka o czwarte miejsce w tabeli, dlatego kolejny mecz nasi zawodnicy muszą wygrać.

Początek spotkania z Unią AZS Gdańsk /14 kwietnia/ o 18.00 w Hali na Skarpie.
 
plakat.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.