Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Masz pomysł - masz firmę

Masz pomysł - masz firmę Data publikacji: 30 stycznia 2018Masz powyżej 30 lat i myślisz o własnej firmie? Jesteś osobą bezrobotną lub nieaktywną zawodowo, a mieszkasz w Bytomiu? Jesteś osobą niepełnosprawną lub o niskich kwalifikacjach? Zgłoś się do projektu "Masz pomysł - Masz firmę".

Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji podpisała umowę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach na realizację projektu "Masz pomysł-masz firmę". Dzięki temu mieszkańcy Bytomia planujący własny biznes mogą liczyć na dofinansowanie ze środków europejskich.

Projekt adresowany jest do bezrobotnych bytomian powyżej 30 roku życia planujących rozpoczęcie własnego działalności gospodarczej i należących do co najmniej jednej z tych grup: osób powyżej 50 roku życia, kobiet (szczególnie powracających na rynek pracy po prawie związanej z urodzeniem dziecka), osób z niepełnosprawnościami, osób długotrwale bezrobotnych, osób o niskich kwalifikacjach.

Można liczyć na takie profity jak: bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie własnej działalności w wysokości nawet 25 tys. 500 zł, wsparcie doradczo-szkoleniowe czy wsparcie pomostowe (do 18 tys. 600 zł).

Zgłoszenia do projektu przyjmuje sekretariat Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji (Rynek 19) pod nr tel. 32 442 02 72.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.