Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 września 2015, Dorota, Wawrzyniec, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Blues Bana 2015

Najbardziej muzykalny tramwaj na Śląsku znowu rusza w trasę. Tym razem bawić będzie pasażerów nie tylko w Bytomiu, ale przejedzie też ulicami Katowic i Chorzowa. Już 5 września rusza trzecia edycja Blues Bany. Udział w niej zapowiedziało ok. 50 muzyków.

Pożegnanie lata z Czerwonymi Gitarami

Już w najbliższą niedzielę tj. 6 września,  Bytom oficjalnie pożegna lato. Na ten dzień zaplanowano imprezę plenerową w Parku Miejskim im. F. Kachla.

XI Dni Organizacji Pozarządowych

Czym zajmuje się trzeci sektor? Czy warto założyć stowarzyszenie? Komu pomagają wolontariusze? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać podczas XI Dni Organizacji Pozarządowych, które 11 i 12 września odbędą się w CH Agora.

Awans do play-off będzie sukcesem

Pod nową nazwą i z nowym składem przystąpią do tegorocznych rozgrywek tenisiści stołowi Polonii Bytom. Drużyna prowadzona przez Michała Napierałę od nowego sezonu będzie występować w superlidze pod nazwą 3S Polonia Bytom. W składzie niebiesko-czerwonych również zaszły istotne zmiany.

Trwa nabór do szkółki bokserskiej

Sukcesy bokserów z Bytomia, a także popularność Memoriału im. Leszka Błażyńskiego powodują, że boks staje się coraz popularniejszym sportem w naszym mieście. Jeśli chcesz spróbować swoich sił na ringu i zmierzyć się z rówieśnikami, masz teraz szansę. Trwa nabór do szkółki bokserskiej UKS MOSM Bytom

Zostań judoką Czarnych Bytom

Judo to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Od lat judocy i judoczki Czarnych Bytom odnoszą sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych. Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, masz właśnie szansę. 1 września ruszyły zapisy do sekcji judo.

Bytomski Półmaraton coraz bliżej

Bytomski Półmaraton to jedna z największych imprez biegowych na Śląsku. Już od kilku lat przyciąga rzesze zawodników z Polski i zagranicy. Jeśli chcesz spróbować swoich sił pokonując 21-kilometrowy odcinek oraz wygrać samochód zapisz się do Bytomskiego Półmaratonu.

Jawny rejestr zbiorów danych osobowych

Jawny rejestr zbiorów danych osobowych (t.j. Dz.U. 2014 poz 1182 z pózn. zm.)

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.