Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
01 listopada 2014, Dzis jest Wszystkich Swietych

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki

Kluczowa inwestycja zakończona!

Zakończyła się największa inwestycja drogowa w Bytomiu. Kosztowała ponad 35 mln złotych. Mowa o ulicy Strzelców Bytomskich – ulicy o największym natężeniu ruchu w mieście i najbardziej obleganej przez linie autobusowe na Śląsku /nr 820/, łączącą Tarnowskie Góry z Katowicami.

Zamiast samochodu, wybierz autobus lub tramwaj

Tłok przy nekropoliach, brak miejsc do parkowania - może warto 1 listopada zostawić samochód i odwiedzić cmentarze korzystając z komunikacji miejskiej? KZK GOP chce ułatwić pasażerom dojazd do cmentarzy. Autobusy i tramwaje będą jeździć częściej, a w wielu miastach zostały uruchomione dodatkowe linie.

Ostrożnie w okolicach cmentarzy! Zmiany organizacji ruchu

Ruch w okolicach cmentarzy jest coraz większy, kierowcy muszą być przygotowani na to, że 1 i 2 listopada niektóre ulice będą zamknięte, a na innych wprowadzone zostały zmiany organizacji ruchu.

Kącik dla malucha. Urząd przyjazny mieszkańcom

Zabawki, pluszaki, gry i przybory do malowania będą od najbliższego poniedziałku (3 listopada) czekały na dzieci w kąciku zabaw w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. To oferta dla młodych bytomian, którzy odwiedzą urząd w towarzystwie swoich opiekunów załatwiających formalności.

Nowy obiekt sportowy przy ulicy Prusa

Ma wymiary 44 na 26 metrów i służy do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną. Mowa o boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej nr 46, które zostało otwarte 30 października .

Cmentarz Komunalny po remoncie

W uroczystość Wszystkich Świętych odwiedzający groby bliskich przekonają się, jak zmienił się bytomski Cmentarz Komunalny.

Sukces bytomskich karateków w Genewie

Reprezentanci MUKS Bytom: Michał Kłosek i Michał Sowa rewelacyjnie spisali się podczas Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym. Nasi zawodnicy wywalczyli złoty i brązowy medal.

Nowa mini-siłownia na Rozbarku

Mieszkańcy dzielnicy Rozbark mają powody do zadowolenia. Tuż obok boiska Orlik powstała nowa mini – siłownia. Zainstalowano także stół do gry w tenisa stołowego, szachy oraz ławeczki. Wszystko - w ramach budżetu obywatelskiego.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.