Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
28 maja 2015, Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Symulator lotów na Rynku w Bytomiu

Przemarsz orkiestry dętej wraz z pokazem musztry wojskowej rozpocznie wielką prezentację klubów sportowych i szkół ponad gimnazjalnych w Bytomiu. Ponad 50 „jednostek” na płycie Rynku rozłoży m.in. maty, symulatory lotów, kosze do gry, tarcze obronne i …..garnki.

Gdzie się bawić w Dniu Dziecka?

Koncerty, przedstawienia teatralne, warsztaty artystyczne, konkurencje sportowe i mnóstwo nagród czeka na najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Główne obchody tego najpiękniejszego święta w roku odbędą się w niedzielę, 31 maja na Rynku.

Derby Bytomia dla Polonii

Podopieczni Jacka Trzeciaka nie pozostawili złudzeń, kto był lepszy w derbach Bytomia pomiędzy Polonią a Szombierkami. Niebiesko-czerwoni pewnie wygrali 3:0 i wciąż liczą się w walce o pierwsze miejsce w III lidze grupy śląsko-opolskiej.

Wszystko o zwierzętach domowych

„Pielęgnacja zwierząt domowych”– pod takim hasłem przebiegać będzie najbliższe „Spotkanie z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia, 28 maja przy Rynku 7. Na pytania odpowiadać będzie Mateusz Mazur, lekarz weterynarii.

Coraz mniej czasu na dołączenie do klastra rewitalizacji

26 firm, 8 organizacji pozarządowych, 2 firmy projektowe i uczelnia wyższa zgłosiły się już do Bytomskiego Klastra Rewitalizacji. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek, 29 maja.

Bytom uwalnia pasje

Już 30 maja /sobota/ bytomianie uwolnią swoje pasje. Prawie 30 klubów sportowych i ponad 12 szkół ponadgimnazjalnych w jednym dniu, jednym miejscu zaprezentuje szeroką ofertę edukacyjno-sportową w mieście. Początek – godz. 10.00 – Rynek.

Lalki i ludzie, czyli teatralna fiesta w Bytomiu

Najlepsze przedstawienia światowych i polskich zespołów teatralnych, spektakle, które zdobyły uznanie krytyki i publiczności, nowatorskie prezentacje dramatyczne i spektakularne widowiska plenerowe.

Działasz społecznie? Weź udział w Dniach Organizacji Pozarządowych

Trwają przygotowania do XI Dni Organizacji Pozarządowych. Przedstawiciele trzeciego sektora, którzy chcą wziąć udział w imprezie, mogą do 29 maja zgłaszać swoje oferty do Urzędu Miejskiego.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.