Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2015, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Historia miasta zapisana w harcerstwie

Zuchy, harcerze, wędrownicy i seniorzy. Gdyby spojrzeć na daty urodzenia, mieszą się między 5. a 92. rokiem życia. Nie ma drugiej takiej organizacji, która łączyłaby pokolenia. Mowa o harcerstwie, które w Bytomiu obchodziło jubileusz 90-lecia istnienia.

Prezydent pogratulował młodym Mistrzom

Takich sukcesów bytomski sport potrzebuje. Zdobycie złotego medalu na Olimpiadzie Młodzieży to potwierdzenie, że warto inwestować w młodzież i stwarzać jej warunki do rozwoju – mówił podczas wczorajszego spotkania prezydent Damian Bartyla, który pogratulował hokeistom Polonii wywalczonego w lutym złotego medalu

Budżet obywatelski - czekamy na projekty

Do 31 maja można zgłaszać propozycje projektów finansowanych z Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Przyjęta w marcu br. uchwala Rady Miejskiej właśnie weszła w życie.

Biegi przełajowe w DSD. Zapisz się!

Już 50 osób zapisało się do udziału w I Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Zapisy potrwają do 3 maja, ale warto zdecydować się wcześniej, bo liczba miejsc jest ograniczona – do 300.

Superbohaterowie szykują się do zlotu

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od wydarzenia, które co roku zmienia Bytom w kolorową, pełną spontaniczności galaktykę ludzi pozytywnie zakręconych. 7. edycja Festiwalu Dziwnie Fajne rusza już w piątek, 24 kwietnia. Na początek: muzyka!

Biegacze na start!

Dla miłośników biegów najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo emocjonująco. Aż trzy imprezy biegowe odbędą się w Bytomiu na przełomie kwietnia i maja. Pierwsza z nich już 25 kwietnia, a będzie nią „Bieg DWUkilowatoGODZINY 5/10/15+ km”.

Głosujemy na podwórka dla Bytomia!

Bytomscy internauci już nie raz pokazali, że w wirtualnych głosowaniach nie mają sobie równych. 1 kwietnia rusza konkurs na budowę placu zabaw organizowany przez znaną firmę kosmetyczną.

Bytomski Budżet Obywatelski


Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.