Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 lipca 2015, Elzbieta, Malwina, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom rozpoczął zabawę

Dni Bytomia to wyjątkowo święto, które integruje wszystkich mieszkańców–mówił podczas otwarcia Dni Bytomia Damian Bartyla, prezydent miasta. Dzisiaj znowu spotykamy się na imprezach związanych ze świętem Bytomia. Zapraszam do wspólnej zabawy, która potrwa do niedzieli – dodał Bartyla

Bytomscy policjanci świętowali

Choć Święto Policji przypada 24 lipca, bytomscy funkcjonariusze świętowali już w piątek, 3 lipca. Tego dnia w Sali Koncertowej im. Adama Didura w Operze Śląskiej rozpoczęła się uroczysta akademia, w trakcie której tradycyjnie już wręczono awanse i nagrody wyróżniającym się policjantom.

Miasto nie zostawiło Szombierek bez pomocy!

Ponad milion trzysta tysięcy złotych, w przeciągu dwóch ostatnich lat, miasto wydało na utrzymanie obiektu, jak i na inwestycje przy ul. Frycza Modrzewskiego. Jednocześnie obniżono tam koszty osobowe, jak i opłaty za media.

Uwaga na upały!

Używać kremów z filtrami, mieć przy sobie butelkę wody i chronić głowę przed słońcem – takie rady mają dla nas synoptycy na najbliższe dni. Zapowiadają, że zbliża się fala upałów. Temperatury mogą osiągnąć nawet do 35C!

Bracia Kurkowi wybiorą nowego króla

Strzały z hakownicy oraz głośne okrzyki obwieszczą nam w sobotę, 4 lipca nowego Króla Kurkowego Bractwa Kurkowego Grodu Bytomskiego. Uroczystość intronizacji Króla Kurkowego będzie jedną z tegorocznych atrakcji Dni Bytomia. Zapraszamy o 16.00 na Plac Sobieskiego.

Utrudnienia drogowe na ul. Piłsudskiego

W najbliższy weekend (4-5 lipca) kierowcy muszą się spodziewać utrudnień drogowych na ul. Piłsudskiego. W tych dniach na Placu Jana III Sobieskiego odbywać się będą Dni Bytomia. To oznacza, że od 16.00 do 23.30 wyłączona z ruchu zostanie część ul. Piłsudskiego.

Bytom głosuje na modernizacje!

Trzy bytomskie inwestycje znalazły się w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2014". 
Zwycięży projekt, który uzyska największą liczbę głosów w internetowym głosowaniu.

Jawny rejestr zbiorów danych osobowych

Jawny rejestr zbiorów danych osobowych (t.j. Dz.U. 2014 poz 1182 z pózn. zm.)

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.