Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
28 kwietnia 2015, Waleria, Ludwik, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trenujesz? Pomagasz!

Bytomscy biegacze, rowerzyści i miłośnicy nordic walking z pompą zainaugurowali kolejną edycję Honorowego Dawcy Energii Fortum. Wygenerowawszy 59657.41Wh na dystansie 827,44 km uplasowali nasze miasto na drugim miejscu w rankingu miast uczestniczących w akcji.

Czekamy na bokserskie emocje

Rozpoczęło się odliczanie do jednej z największych imprez bokserskich na Śląsku. Już 16 maja do Bytomia zjadą polscy i zagraniczni bokserzy. Powalczą o puchar najlepszego pięściarza podczas jubileuszowego X Memoriału im. Leszka Błażyńskiego.

Sound'n'Grace kręci teledysk w Bytomiu

Teledysk do piosenki „Możesz wszystko” promującej bajkę „Złote krople” powstanie w Bytomiu. Grupa Sound’n’Grace nagrywać go będzie dziś /27 kwietnia/, w Operze Śląskiej. Stacje radiowe zagrają numer w maju, a film wejdzie do kin jesienią.

Biegali, by pomóc

59657.41Wh na dystansie 827,44 km wytworzyli biegacze z Bytomia w ramach biegu inaugurującego koleją edycję Honorowego Dawcy Energii Fortum. Wśród pięciu miast, biorących udział w programie, nasze miasto plasuje się na pierwszym miejscu.

VIII sesja Rady Miejskiej

W najbliższy poniedzialek, tj. 27 kwietnia, bytomscy radni będą debatować m.in. nad zmianą uchwały budżetowej miasta Bytomia na 2015 r., a także współprowadzeniem Muzeum Górnośląskiego. Na jutro zaplanowano bowiem Sesję Rady Miejskiej.

Są superbohaterowie, jest moc

Już po raz siódmy superbohaterowie wyszli na ulice Bytomia i stawili czoła szarej codzienności. W tym roku organizatorzy Festiwalu Dziwnie Fajne – wielkiej parady, tolerancji, szacunku dla ludzi i przyrody, zachęcali do aktywnego trybu życia.

Historia miasta zapisana w harcerstwie

Zuchy, harcerze, wędrownicy i seniorzy. Gdyby spojrzeć na daty urodzenia, mieszą się między 5. a 92. rokiem życia. Nie ma drugiej takiej organizacji, która łączyłaby pokolenia. Mowa o harcerstwie, które w Bytomiu obchodziło jubileusz 90-lecia istnienia.

Prezydent pogratulował młodym Mistrzom

Takich sukcesów bytomski sport potrzebuje. Zdobycie złotego medalu na Olimpiadzie Młodzieży to potwierdzenie, że warto inwestować w młodzież i stwarzać jej warunki do rozwoju – mówił podczas wczorajszego spotkania prezydent Damian Bartyla, który pogratulował hokeistom Polonii wywalczonego w lutym złotego medalu

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.