Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2014, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki

Nowe place zabaw

Mieszkańcy Bytomia mogą pochwalić się kolejnymi ukończonymi inwestycjami zrealizowanymi w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem powody do radości mają dzieciaki z Karbia i Suchej Góry.

"Lider, który wspiera MŚP"

Prezydent Bytomia Damian Bartyla został wyróżniony tytułem honorowym „Lider, który wspiera MŚP”. Nagrodę odebrał podczas trwającego w Katowicach Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Nieprzejezdny odcinek ul. Długiej

Trwa przebudowa ulicy Strzelców Bytomskich. Tym razem drogowcy pracują w obrębie jej skrzyżowania z ulicami: Długą i Łokietka.

Załóż firmę za pieniądze UE

Jak założyć własny biznes i zdobyć na to pieniądze unijne? Odpowiedzą na to specjaliści ds. funduszy europejskich w trakcie spotkań z cyklu „Środa z funduszami”. Zaprasza Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego. Początek 1 października.

Bytomscy brydżyści Mistrzami Świata!

Ogromną sensację sprawili brydżyści Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu – Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta. Nasi zawodnicy po pasjonującym pojedynku z reprezentacją Francji zostali Mistrzami Świata Juniorów.

"Bytom Film Festiwal" rozstrzygnięty

„Arena” Martina Ratha najlepszym filmem, Suk-hwa Hong najlepszym reżyserem, a „Father” Edyty Rembały z nagrodą publiczności. W niedzielę poznaliśmy zwycięzców I Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego - „Bytom Film Festiwal”.

Bytom znowu biega!

Już po raz szósty biegacze stanęli na starcie Bytomskiego Półmaratonu. Tym razem było ich ponad 1200. W niedzielę trasę 21,097 km najszybciej pokonał Kenijczyk Too Silas Kiprono.

Nowy sprzęt dla straży pożarnej

Bytomscy strażacy mają nowy sprzęt. Trzy specjalistyczne pilarki do drewna przekazał im 19 września prezydent Bytomia Damian Bartyla wraz z prezesem Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Dawidem Ziębą.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.