Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
07 października 2015, Mirella, Marek, Sergiusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ważne zwycięstwo bytomskich tenisistów

Podopieczni Michała Napierały, tenisiści Polonii Bytom coraz lepiej prezentują się w nowym sezonie superligi. Wczoraj, 6 października Poloniści pokonali na wyjeździe 3:1 zespół Morliny Ostróda i awansowali na 3. miejsce w tabeli superligi.

Akcja - rewitalizacja. Informacja

Jak będzie wyglądał Bytom po 2020 roku? Odpowiedź na to pytanie już w sobotę, 10 października, na Rynku podczas pierwszej odsłony kampanii informacyjnej dotyczącej rewitalizacji. Będzie sporo atrakcji dla dzieci, a o opinię na temat miasta przyszłości zostaną poproszeni mieszkańcy.

Weź udział w treningu i pobij rekord Guinnessa

Już w najbliższą niedzielę, 11 października na kilkudziesięciu Orlikach w Polsce odbędą się treningi piłki ręcznej. Celem akcji jest ustanowienie nowego rekordu Guinnesa. Na mapie uczestników nie mogło zabraknąć także Bytomia. Zapraszamy wszystkich na Orlik przy Gimnazjum nr 11 w Bytomiu – Stroszku przy ul. Tysiąclecia.

Bytom na drugim miejscu w programie Honorowy Dawca Energii Fortum!

Już po raz trzeci mieszkańcy Bytomia wzięli udział w akcji Honorowy Dawca Energii Fortum. Po zaciętej walce, nasze miasto zajęło bardzo dobre 2. miejsce tuż za zwycięzcą trzeciej edycji – Zabrzem. Bytomianie pokonali dystans 285 093 km, co przełożyło się na 15 843 588 Wh.

Spotkanie z ekspertem: Czy warto zakładać firmę?

„Własna firma – tak czy nie?” pod takim hasłem przebiegać będzie „Spotkanie z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, w czwartek, 8 października o 17.00. Jego gościem będzie Mateusz Maik, dyrektor Inkubatorów Przedsiębiorczości Śląsk.

Bytomski Budżet Obywatelski 2015 - znamy wyniki

Znane są wyniki głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Bytomianie wybierali 8 z 29 zakwalifikowanych do głosowania propozycji.

Podziel się zniczem. Zapłonie na Kresach

Rozpoczęła się 9. edycja akcji „Podaruj znicz na Kresy”. Zebrane w Bytomiu znicze zapłoną na opuszczonych grobach Polaków na Ukrainie. W ciągu 8 lat zebrano ok. 50 tys. świec.

Prosto i jasno. Ruszył Projekt Obywatel

Jakie zdjęcie do dowodu i paszportu? Jak starać się o pieniądze unijne? Gdzie zgłosić zbycie pojazdu? Odpowiedzi na te i setki innych pytań znajdują się na stronie obywatel.gov.pl. Wszystkie napisane prostym, przystępnym językiem. Ruszył rządowy Projekt Obywatel.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.