Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 października 2015, Rozalia, Franciszek, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Piłkarze Polonii rozbili Gryf Wejherowo

Podopieczni Jacka Trzeciaka, piłkarze Polonii Bytom nie pozostawili dzisiaj /4 października/ żadnych złudzeń, kto był lepszy na boisku. Niebiesko-czerwoni rozgromili na wyjeździe Gryf Wejherowo aż 4:0 i awansowali na 9. miejsce w tabeli II ligi.

Rugbiści na wózkach walczą o Mistrzostwo Polski

Osiem drużyn z Polski walczy w finale Pucharu Polskiej Ligi Rugby na Wózkach, które rozgrywane są w Hali na Skarpie w Bytomiu – Szombierkach. Mistrza Polski poznamy w niedzielę, 4 października.

Dla dzieci i młodzieży to wzór do naśladowania

Tak można powiedzieć o jednym z najwybitniejszych polskich sportowców – Wacławie Kucharze. Związał swoje życie z piłką nożną, ale uprawiał także lekkoatletykę, łyżwiarstwo i był hokeistką. Wczoraj, 2 października w Szkole Podstawowej nr 54 odbył się już III memoriał upamiętniający znakomitego sportowca.

Bal u seniorów

Tyle pozytywnej energii i humoru, skumulowanych w jednym miejscu, nie było chyba nigdzie indziej. To bytomscy seniorzy spotkali się wczoraj /1 października/ na wspólnej zabawie w Beceku.

PUP kontra bezrobocie

Do 8 928 spadła liczba osób zarejestrowanych jako bezrobotne w bytomskim urzędzie pracy. Te najnowsze statystyki świadczą o utrzymującej się w Bytomiu tendencji spadkowej wśród osób pozostających bez pracy.

Rodzice nastolatków idą do szkoły

Jak poskromić zbuntowanego nastolatka i nie zrobić mu krzywdy? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań szukać będą uczestnicy rozpoczynających się dziś (1 października) w Bytomiu warsztatów dla rodziców nastolatków. Są jeszcze wolne miejsca.

Bytomski Budżet Obywatelski 2015 - znamy wyniki

Znane są wyniki głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Bytomianie wybierali 8 z 29 zakwalifikowanych do głosowania propozycji.

Podziel się zniczem. Zapłonie na Kresach

Rozpoczęła się 9. edycja akcji „Podaruj znicz na Kresy”. Zebrane w Bytomiu znicze zapłoną na opuszczonych grobach Polaków na Ukrainie. W ciągu 8 lat zebrano ok. 50 tys. świec.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.