Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lipca 2014, Kinga, Krystyna, Olga

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki

Kolejny obiekt sportowy powstaje w Bytomiu

Dzieci i młodzież już wkrótce będą mogły korzystać z nowego obiektu sportowego w Bytomiu-Szombierkach. Tuż obok Hali na Skarpie powstaje bowiem siłownia zewnętrzna z elementami parku linowego.

Sesja z Perfectem

Legenda polskiego rocka, której przeboje stały się hymnami pokolenia żyjącego w szarzyźnie PRL– u, włączyła się w fotograficzną akcję organizowaną przez wolontariuszy z bytomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Gratka dla miłośników szybkich samochodów

Wyścigi samochodowe z udziałem prawie 60 załóg, pokazy ratownictwa drogowego, symulator jazdy. To tylko niektóre atrakcje drugiej edycji Szombierek Rally Sprint 2014. Zapraszamy 27 lipca na ul. Frycza-Modrzewskiego obok stadionu.

Ewolucje w skateparku

Extreme City - projekt, na który składały się cotygodniowe szkolenia i pokazy dla mniej lub bardziej wprawionych amatorów jazdy na deskorolce, rolkach i bmxach, dobiega końca.

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Miasta

Do 11 sierpnia potrwają konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Miasta – Bytom 2020+” oraz „Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Strategii Rozwoju Miasta – Bytom 2020+”.

Będzie remont "stawu łabędziego"

Malowniczy mostek nad stawem, obok Góry Miłości czy greckiego zakątka z muzami, od zawsze był ulubionym miejscem spacerowiczów. Kiedyś można tu było nawet popływać kajakiem.

Uwaga, mieszkańcy Stroszka

Od wtorku, 15 lipca kierowców czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu na ul. Strzelców Bytomskich. Na czas robót drogowych, w ulicach Tysiąclecia i Rydza – Śmigłego wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

Zapisz dziecko na miniobóz w Kokotku

4 dni wypoczynku za jedyne 30 złotych! 360 uczniów bytomskich szkół podstawowych podczas tych wakacji spędzi wolny czas w Kokotku. Pierwsi miniobozowicze już wypoczywają. Trwają zapisy na III i IV turnus.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.