Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
31 maja 2016, Aniela, Petronela, Kamila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

4 czerwca otwieramy schron w Bytomiu - Miechowicach

4 czerwca o 10.00 otwarty zostanie schron przeciwlotniczy z czasów II wojny światowej w Bytomiu – Miechowicach. Dwie godziny później, o 12.00 mieszkańcy Bytomia będą mogli zobaczyć efekty prac pasjonatów historii Bytomia i Miechowic, którzy prawie rok modernizowali podziemny schron.

Lew przywita maluchy

Jest uroczy i uwielbiany nie tylko przez bytomskie maluchy. Mowa o pluszowym lwie, który od 1 czerwca wraz ze śliniaczkiem z napisem „Witaj w Bytomiu” i listem gratulacyjnym Prezydenta Bytomia, otrzymają rodzice nowo narodzonych dzieci, które zostaną zameldowane w Bytomiu.

Bokserskie emocje w Bytomiu

74 zawodników z 22 klubów i pięć ekip zagranicznych z: Niemiec, Austrii, Francji, Rosji i Ukrainy spotkało się wczoraj /28 maja/ w Teatrze Rozbark podczas XI Międzynarodowego Memoriału im. Leszka Błażyńskiego.

Staw łabędzi nagrodzony Budową Roku 2015

Przebudowa stawu południowego w Parku im. Franciszka Kachla została doceniona przez jurorów ogólnopolskiego konkursu „Budowa Roku 2015”. Inwestycja realizowana przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej zdobyła nagrodę III stopnia w kategorii obiektów ocenianych indywidualnie.

Targi książki w Bytomiu

Wykładem o. Wincentego Polka, przeora Opactwa Cysterskiego w Wąchocku, zainaugurowane zostaną 4 czerwca o 11.00 Bytomskie Targi Polskiej Książki. Dwudniowa /4-5 czerwca/ impreza zorganizowana w związku z 1050. rocznicą Chrztu Polski odbędzie się w Beceku.

IX Metropolitalne Święto Rodziny w Bytomiu

Choć do czerwca pozostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz zarezerwować sobie czas na... Bytomia Rodzinne Muzykowanie. Niecodzienny koncert, podczas którego wystąpią młodzi muzycy wraz z rodzicami, odbędzie się 4 czerwca o 15.30 w ramach IX Metropolitalnego Święta Rodziny.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.