Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
31 lipca 2015, Helena, Ignacy, Lubomir

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Idziemy na wycieczkę

W najbliższą sobotę /1 sierpnia/ w ramach akcji "Poznaj Bytom z przewodnikiem" będziemy eksplorować teren dawnych wyrobisk dolomitowych, a także Suchogórskiego Labiryntu Skalnego. To najciekawsze pod względem geologicznym i przyrodniczym tereny Bytomia.

Polonia rozpoczyna grę w II lidze

Najpierw prezentacja drużyny Polonii Bytom /31 lipca/, a dzień później pierwszy mecz w rozgrywkach II ligi piłkarskiej. Najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco dla kibiców niebiesko-czerwonych.

Sobotnia gimnastyka w Parku Miejskim

To propozycja dla wszystkich, którzy sobotnie przedpołudnie chcieliby spędzić aktywnie w doborowym towarzystwie. W każdą sobotę sierpnia i września na polanie przed amfiteatrem na wszystkich chętnych czekać będą instruktorzy i zachęcać do ćwiczeń.

Nowe boisko piłkarskie w Szombierkach

Ponad 1,8 mln złotych będzie kosztowała budowa nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną murawą na obiekcie sportowym przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3 w Bytomiu – Szombierkach. To ważna wiadomość przede wszystkich dla piłkarzy Szombierek, którzy będą mogli korzystać z nowego obiektu przez cały rok.

Bytom głosuje na modernizacje!

Trzy bytomskie inwestycje znalazły się w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2014". 
Zwycięży projekt, który uzyska największą liczbę głosów w internetowym głosowaniu.

Bytom - rewitalizacja

Ustawa rewitalizacyjna ma służyć powrotowi ludzi do centrów miast, które teraz są opuszczane – mówił w Bytomiu Wojciech Sieradzon z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

Capoeira w Parku Miejskim dla każdego

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą poruszać się w wakacje. Od poniedziałku do piątku na wszystkich chętnych w Parku Miejskim czeka Michał Cieślak (znany w świecie Capoeira jako Aritana), członek bytomskiej sekcji Klubu Sportowego Capoeira Camangula.

Zalesie czeka

Budowa pierwszego z trzech budynków nowego Osiedla Zalesie w Miechowicach dobiegła końca. Dziś przeszedł on pozytywnie odbiór techniczny. Trwa nabór chętnych na lokale.

Mapa miasta


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.