Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Mamo, tato, przedszkolaku! Scena jest wasza!

Mamo, tato, przedszkolaku! Scena jest wasza! Data publikacji: 7 marca 2018Tu nie liczą się wszechstronne talenty sceniczne. Nie trzeba być wirtuozem instrumentu i świetnym śpiewakiem. Liczy się miłość do muzyki, dobra zabawa i wspólnie spędzony czas.

Do jutra /8 marca/ do 15.00 można zgłaszać swój udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej „Mama, Tata i Ja”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8. Konkurs jest formą zamkniętą skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym ze wszystkich bytomskich placówek oraz ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Celem imprezy jest popularyzacja piosenki dziecięcej prezentującej wiersze w języku polskim, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

Konkurs odbędzie się w środę, 14 marca o 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 przy ul.Powstańców Warszawskich 12.

Impreza została objęta patronatem prezydenta Damiana Bartyli.

Wiecej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu.

 

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.