Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Święto kolorów w Bytomiu. Czas na Holi Festival

Zapiszcie tą datę w kalendarzach. W najbliższą sobotę, 22 września zapraszamy do Parku Kachla na największą imprezę z kolorowymi proszkami – Holi Festival Święto Kolorów. Czeka na Was muzyka, kolorowe proszki i wiele innych niespodzianek.

Mamo, tato, przedszkolaku! Scena jest wasza!

Mamo, tato, przedszkolaku! Scena jest wasza! Data publikacji: 7 marca 2018Tu nie liczą się wszechstronne talenty sceniczne. Nie trzeba być wirtuozem instrumentu i świetnym śpiewakiem. Liczy się miłość do muzyki, dobra zabawa i wspólnie spędzony czas.

Do jutra /8 marca/ do 15.00 można zgłaszać swój udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej „Mama, Tata i Ja”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8. Konkurs jest formą zamkniętą skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym ze wszystkich bytomskich placówek oraz ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Celem imprezy jest popularyzacja piosenki dziecięcej prezentującej wiersze w języku polskim, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

Konkurs odbędzie się w środę, 14 marca o 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 przy ul.Powstańców Warszawskich 12.

Impreza została objęta patronatem prezydenta Damiana Bartyli.

Wiecej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu.

 

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.