Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacje w Bytomiu

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Co roku możemy się o tym przekonać w Bytomiu, w którym kilkanaście instytucji zapewnia dzieciom wakacyjną naukę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Mamo, tato. Chodź na mecz!

Mamo, tato. Chodź na mecz! Data publikacji: 13 września 2016Pod takim hasłem ruszyła kampania promocyjna Fundacji Bytomski sport, która ma zachęcić dzieci wraz z rodzicami do wspólnego kibicowania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

W kampanię promocyjną zaangażowały się sekcje piłkarska, koszykarska i hokejowa Polonii Bytom. W 21 szkołach podstawowych przez dwa miesiące z dziećmi spotykać się będą znani zawodnicy bytomskich klubów, którzy opowiedzą o swojej dyscyplinie, a także będą zachęcać dzieci i rodziców do wspólnego przyjścia na ligowe spotkania.

Podczas zajęć w szkołach uczniowie będą mogli również porozmawiać z trenerami sekcji juniorskich, otrzymać sportowe gadżety i autograf od ulubionego zawodnika, a także bezpłatne wejściówki na ligowe mecze.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.