Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Piłkarze zagrają w turnieju noworocznym

Już po raz trzeci w Hali na Skarpie zobaczymy piłkarzy podczas Noworocznego Turnieju Piłkarskiego. Wśród zespołów zaprezentują się m.in.: GKS Rozbark, Polonia Bytom, Gwarek Tarnowskie Góry oraz Reprezentacja Śląska, w składzie której  zagra Mariusz Śrutwa. Zapraszamy w niedzielę, 21 stycznia.

Zaplanuj ferie w mieście

Jak dotąd zima w tym roku upodobała sobie inne zakątki świata. Nawet jeśli na ferie nie zrobi się biało, zimowa laba, na którą z niecierpliwością czekają uczniowie, nie musi oznaczać nudy. Warto zapoznać się już teraz z ofertą kulturalną i sportową przygotowaną przez miasto.

Mamo, tato. Chodź na mecz!

Mamo, tato. Chodź na mecz! Data publikacji: 13 września 2016Pod takim hasłem ruszyła kampania promocyjna Fundacji Bytomski sport, która ma zachęcić dzieci wraz z rodzicami do wspólnego kibicowania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

W kampanię promocyjną zaangażowały się sekcje piłkarska, koszykarska i hokejowa Polonii Bytom. W 21 szkołach podstawowych przez dwa miesiące z dziećmi spotykać się będą znani zawodnicy bytomskich klubów, którzy opowiedzą o swojej dyscyplinie, a także będą zachęcać dzieci i rodziców do wspólnego przyjścia na ligowe spotkania.

Podczas zajęć w szkołach uczniowie będą mogli również porozmawiać z trenerami sekcji juniorskich, otrzymać sportowe gadżety i autograf od ulubionego zawodnika, a także bezpłatne wejściówki na ligowe mecze.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.