Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Mamo, tato. Chodź na mecz!

Mamo, tato. Chodź na mecz! Data publikacji: 13 września 2016Pod takim hasłem ruszyła kampania promocyjna Fundacji Bytomski sport, która ma zachęcić dzieci wraz z rodzicami do wspólnego kibicowania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

W kampanię promocyjną zaangażowały się sekcje piłkarska, koszykarska i hokejowa Polonii Bytom. W 21 szkołach podstawowych przez dwa miesiące z dziećmi spotykać się będą znani zawodnicy bytomskich klubów, którzy opowiedzą o swojej dyscyplinie, a także będą zachęcać dzieci i rodziców do wspólnego przyjścia na ligowe spotkania.

Podczas zajęć w szkołach uczniowie będą mogli również porozmawiać z trenerami sekcji juniorskich, otrzymać sportowe gadżety i autograf od ulubionego zawodnika, a także bezpłatne wejściówki na ligowe mecze.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.