Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Mali wolontariusze kwestowali w ratuszu

Mali wolontariusze kwestowali w ratuszu Data publikacji: 12 stycznia 2018Już za kilka dni w całym kraju „będzie się działo”. A to wszystko za sprawą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, akcji w którą od lat aktywnie angażuje się Przedszkole Miejskie nr 25 „Słoneczny Zakątek”.

Kwestowanie w naszym mieście rozpoczęli dziś /12 stycznia/ mali wolontariusze od wizyty w Urzędzie Miejskim. Dzieci spotkały się z prezydentem Damianem Bartylą oraz odwiedziły gabinety jego zastępców.

Pieniądze z tegorocznej akcji przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej. O tym jak hojni i otwarci na potrzebujących są Polacy, przekonamy się już w najbliższą niedzielę (14 stycznia).

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.