Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pojedź na miniobóz za 30 zł

Już od najbliższego poniedziałku, 11 czerwca ruszają zapisy na miniobozy w Kokotku. Jak co roku mogą w nich wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, którzy spędzą cztery dni w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym. Pierwszy turnus już 24 czerwca.

Mali wędkarze łowili w Suchej Górze

Mali wędkarze łowili w Suchej Górze Data publikacji: 5 czerwca 2017Około 80 dzieci chwyciło wczoraj /4 czerwca/ za wędki podczas zawodów zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka przez Polski Związek Wędkarzy w Parku Grota w Suchej Górze.

Mali wędkarze musieli wykazać się nie tylko cierpliwością w oczekiwaniu na dużą rybę, ale i sprytem. Ponieważ wędkarskie pasje często przekazywane są z pokolenia na pokolenie, dzieci korzystały z pomocy swoich wprawionych już wędkarzy - ojców i dziadków.

W kategorii 12 - 14 lat pierwsze miejsce zdobył Michał Walter,drugie przypadło w udziale Denisowi Rabsztynowi, a trzecie - Kacprowi Kielnarowi. W kategorii 9-11 lat, największą rybę złowił Szymon Szczodrok, nadrugiej pozycji uplasował się Sebastian Tlołka,a na trzecim - Marcel Śledź. W kategorii zarezerwowanej dla najmłodszych uczestników (6-8 lat) wygrała Julia Szymocha. Tuż za nią na podium stanęli: Jakub Belka i Maja Schweeissing.

Organizator zawodów przygotował dla dzieci mnóstwo atrakcji. Każdy z uczestników nie tylko otrzymał poczęstunek, ale także drobny upominek za udział w zawodach, zaś dla najlepszych młodych wędkarzy przygotowano atrakcyjne nagrody.

 

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.