Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2017, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Mali wędkarze łowili w Suchej Górze

Mali wędkarze łowili w Suchej Górze Data publikacji: 5 czerwca 2017Około 80 dzieci chwyciło wczoraj /4 czerwca/ za wędki podczas zawodów zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka przez Polski Związek Wędkarzy w Parku Grota w Suchej Górze.

Mali wędkarze musieli wykazać się nie tylko cierpliwością w oczekiwaniu na dużą rybę, ale i sprytem. Ponieważ wędkarskie pasje często przekazywane są z pokolenia na pokolenie, dzieci korzystały z pomocy swoich wprawionych już wędkarzy - ojców i dziadków.

W kategorii 12 - 14 lat pierwsze miejsce zdobył Michał Walter,drugie przypadło w udziale Denisowi Rabsztynowi, a trzecie - Kacprowi Kielnarowi. W kategorii 9-11 lat, największą rybę złowił Szymon Szczodrok, nadrugiej pozycji uplasował się Sebastian Tlołka,a na trzecim - Marcel Śledź. W kategorii zarezerwowanej dla najmłodszych uczestników (6-8 lat) wygrała Julia Szymocha. Tuż za nią na podium stanęli: Jakub Belka i Maja Schweeissing.

Organizator zawodów przygotował dla dzieci mnóstwo atrakcji. Każdy z uczestników nie tylko otrzymał poczęstunek, ale także drobny upominek za udział w zawodach, zaś dla najlepszych młodych wędkarzy przygotowano atrakcyjne nagrody.

 

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.