Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A Data publikacji: 15 stycznia 2014Firma MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. (dawniej: Przedsiębiorstwo Opal Sp. z o.o.) jest jedną z największych śląskich firm nieruchomości na południu Polski. Specjalizuje się zarówno w komercjalizacji nieruchomości, jak w prowadzeniu inwestycji - w szczególności - w rewitalizacji obiektów i nadaniu im dawnej świetności. Staramy się działać zgodnie z zasadą „Nowoczesność w sercu tradycji".

W ostatnim czasie firma Opal Maksimum podjęła szereg działań zmierzających do odnowienia i zrewitalizowania starych budynków hotelowych w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 87. Przedsięwzięcie to przyniosło wspaniałe efekty. W miejsce zniszczonych budynków powstał nowoczesny i elegancki kompleks biurowo-hotelowy z Centrum Konferencyjnym.

W obrębie obiektu znajduje się Hotel Prime, Hostel Bytom, Biurowiec i Centrum Konferencyjne.

Hotel Prime to nowoczesny hotel, posiadający 91 komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami, wyposażonymi w tv, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Posiadamy również pokoje o  podwyższanym standardzie, składające się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni i łazienki. Dzięki likwidacjom barier architektonicznych nasz hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajduje się strefa Spa & Wellness. Obiekt należy do sieci „Hotel Prime".

Z kolei Hostel Bytom jest częścią sieci „Twój Hostel". Posiada 200 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- oraz 3-, a także 6osobowych. Obiekt stanowi doskonałe miejsce dla studentów, młodzieży, grup turystycznych oraz pracowników firm.

Pięciokondygnacyjny biurowiec zlokalizowany przy kompleksie jest całodobowo monitorowany. Do dyspozycji najemców oddano biura o powierzchni od 10 do 460 mkw., zaplecza socjalne, dwie sale konferencyjne. Wszędzie mamy sieć IT.

Na terenie całego kompleksu znajduje się Centrum Konferencyjne dysponujące pięcioma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi o powierzchni od 20.7 m2 do 333 m2, mieszczących od 8 do 500 osób. Sale, poza klimatyzacją, mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, sprzętu audio-video. W zależności od potrzeb do dyspozycji pozostaje projektor, ekran, sprzęt nagłośniający. W obrębie kompleksu znajduje się parking mogący pomieścić również autokary.

Jednak to nie jedyna taka inwestycja firmy w Bytomiu. W ramach procesu rewitalizacji firma odnowiła i dokonała przebudowy zabytkowej kamienicy w Bytomiu ul. Browarniana/Janty oraz odnowy kamienicy przy Placu Wolskiego. W ramach nieruchomości przy Placu Wolskiego wydzielono ciszące się popularnością lokale handlowe pod działalność gastronomiczną, usługową, medyczną i nie tylko. Firma dokłada wszelkich starań aby architektura Bytomia wróciła do lat swojej świetlności i miała nowe funkcje. W myśl zasady „Maksimum dla Śląska".

Spółka szerokie doświadczenie w realizacji projektów rewitalizacji wykorzystuje działając na terenie byłej Huty Baildon w Katowicach. Dzięki kompleksowej modernizacji starych, zaniedbanych obiektów powstają piękne, reprezentacyjne biurowce. Dzięki takim działaniom przyczyniamy się nie tylko do podnoszenia wartości Śląska, jako regionu pod inwestycje, ale tez tworzymy nowe miejsca pracy. Tak też się stało w przypadku wspomnianego kompleksu - na jego terenie wiele osób znalazło pracę, ale również i wiele firm nową siedzibę - w Bytomiu.

Więcej na:

www.opal.pl
www.hotelprime.pl
www.twojhostel.pl
www.konferencjeslask.pl
www.sale-konferencyjne.katowice.plNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.