Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 kwietnia 2017, Aleks, Grzegorz, Aleksander

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pobiegną by uczcić zmarłego policjanta

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Impreza, która odbędzie się w Dolomitach Sportowej Dolinie od dwóch lat cieszy się ogromną popularnością. W 2016 roku w zawodach wystartowało 250 biegaczy. Jak będzie w tym roku przekonamy się 10 maja

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Magazyn kolarski TVP 1 w Bytomiu!

Magazyn kolarski TVP 1 w Bytomiu! Data publikacji: 19 kwietnia 2017Jeśli lubisz jeździć na rowerze i jesteś zapalonym miłośnikiem jednośladów nie możesz przegapić tego programu. Już w niedzielę, 23 kwietnia w TVP 1 w „Magazynie kolarskim” będziemy mogli zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Bytomiu okiem rowerzysty.

Na wycieczkę po Bytomiu, telewizyjną ekipę TVP 1 /Przemysława Babiarza i Sylwię Dekiert/, zabierze już 21 kwietnia organizator Bytomskiej Rowerowej Masy Krytycznej – Roman Badura. Program, który zostanie zrealizowany w naszym mieście będzie można zobaczyć w niedzielny poranek, 23 kwietnia o 9.45.

„Magazynie kolarski” to cotygodniowy program dla miłośników kolarstwa. Znajdują się w nim porady doświadczonych kolarzy i amatorów oraz najnowsze informacje z polskich tras i najważniejszych wyścigów świata. Prowadzący program /Przemysław Babiarz, Sylwia Dekiert oraz Maciej Kurzajewski/ w każdym odcinku śledzą również przygotowania do największego wyścigu w Polsce - Tour de Pologne, który odbywa się na przełomie lipca i sierpnia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Roman Badura

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.