Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Magazyn kolarski TVP 1 w Bytomiu!

Magazyn kolarski TVP 1 w Bytomiu! Data publikacji: 19 kwietnia 2017Jeśli lubisz jeździć na rowerze i jesteś zapalonym miłośnikiem jednośladów nie możesz przegapić tego programu. Już w niedzielę, 23 kwietnia w TVP 1 w „Magazynie kolarskim” będziemy mogli zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Bytomiu okiem rowerzysty.

Na wycieczkę po Bytomiu, telewizyjną ekipę TVP 1 /Przemysława Babiarza i Sylwię Dekiert/, zabierze już 21 kwietnia organizator Bytomskiej Rowerowej Masy Krytycznej – Roman Badura. Program, który zostanie zrealizowany w naszym mieście będzie można zobaczyć w niedzielny poranek, 23 kwietnia o 9.45.

„Magazynie kolarski” to cotygodniowy program dla miłośników kolarstwa. Znajdują się w nim porady doświadczonych kolarzy i amatorów oraz najnowsze informacje z polskich tras i najważniejszych wyścigów świata. Prowadzący program /Przemysław Babiarz, Sylwia Dekiert oraz Maciej Kurzajewski/ w każdym odcinku śledzą również przygotowania do największego wyścigu w Polsce - Tour de Pologne, który odbywa się na przełomie lipca i sierpnia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Roman Badura

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.