Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 listopada 2018, Waleria, Salomea, Grzegorz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Łukasz Wiejacha

_DSC9927.jpgŁukasz Wiejacha jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Studiował politologię o specjalności polityka społeczna, zarządzanie oraz audyt i kontrolę zarządczą w jednostkach sektora finansów publicznych.

Od 2006 roku związany z bytomskim samorządem, gdzie przeszedł wszystkie szczeble pracy urzędniczej od młodszego inspektora do naczelnika wydziału. Pełnił również funkcję Wiceprezesa Zarządu TMH Polonia Bytom, Prezesa Zarządu spółki Bytomski Sport oraz K.S Polonia Bytom S.A, a od lipca 2016 r. Zastępcy Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.