Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Łucznicy i łuczniczki Czarnej Strzały powołani do reprezentacji Polski

Łucznicy i łuczniczki Czarnej Strzały powołani do reprezentacji Polski Data publikacji: 29 października 2018Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na pierwsze półrocze 2019 roku. Wśród zawodników z całego kraju znalazło się aż 8 zawodników klubu Czarna Strzała Bytom. To potwierdzenie, że nasz klub należy do grona najlepszych zespołów w Polsce.

W składzie kadry znalazły się znane nam już twarze m.in.: Klaudia Szmit i Mateusz Turek, jak również całkowicie nowe osoby: Szymon Stecki, Natalia Michalska i Martyna Stach. Dla naszych juniorów młodszych jest do duży sukces sportowy. Niewiele brakło, bo tylko 3 punktów naszemu juniorowi Wojtkowi Tokarzowi, aby znalazł się w Kadrze Narodowej Juniorów.

Pod względem ilości zawodników w kadrze klub Czarna Strzała Bytom zajmuje 6. miejsce. Najwięcej reprezentantów ma drużyna Łucznika Żywiec – 25 zawodników, Społem Łódź – 12 łuczników oraz Marymont Warszawa – 10 zawodników.

Lista zawodników MLKS "Czarna Strzała" powołanych do Kadry Narodowej:
Klaudia Szmit - Kadra Narodowa Młodzieżówek;
Daria Raszkowska - Kadra Narodowa Młodzieżówek;
Mateusz Turek - Kadra Narodowa Młodzieżowców;
Klaudia Drzażdżyńska - Kadra Narodowa Juniorek;
Bartosz Kayser - Kadra Narodowa Juniorów;
Szymon Stecki- Kadra Narodowa Juniorów Młodszych;
Martyna Stach - Kadra Narodowa Juniorek Młodszych;
Natalia Michalska - Kadra Narodowa Juniorek Młodszych.
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MLKS Czarna Strzała

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.