Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2018, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Łucznictwo

Data publikacji: 12 grudnia 2013KLUB CZARNA STRZAŁA

MIEJSCE:

 
HISTORIA, SUKCESY

W maju 2001 roku Miejsko Ludowy Klub Sportowy „ Czarna Strzała” został powołany do życia jako niezależny klub łuczniczy w wyniku oddzielenia go od swojej macierzystej dostąd bazy- GKS Czarnych Bytom. Bytomski klub łuczniczy zaczyna żyć swoim rytmem i wytycza sobie własną sportową drogę.

       
KONTAKT
Dawid Michalski - 661 163 337
Anna Balcerek - 661 166 820
klub@czarnastrzała.pl

p18ebooelgid4k3l1um02c6ava3.jpg

LKS Tempo Stolarzowice
ul. Gombrowicza 11
41-936 Bytom
Barwy: niebiesko-białe
Rok założenia: 1912r. 1928r.

KONTAKT


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.