Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Lubisz sport, zapisz się do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego!

Lubisz sport, zapisz się do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego! Data publikacji: 18 maja 2017Aż w dziewięciu dyscyplinach sportowych będą mogli szkolić się uczniowie klas IV-VII w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego przy ul. Tarnogórskiej 2, która od 1 września br. zastąpi istniejące tam Gimnazjum nr 1.

Szkoła od września umożliwi szkolenie w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, hokej, judo, wspinaczka sportowa,  piłka wodna, pływanie,  koszykówka, tenis ziemny oraz lekkoatletyka. Obecnie trwają właśnie testy dla chętnych dzieci, które chciałyby kształcić się w nowej szkole.

Wszystkie szczegóły dostępne są w załączonym pliku oraz tutaj


Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.