Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Lubisz sport? Trwają nabory do sekcji hokejowej i bokserskiej!

Lubisz sport? Trwają nabory do sekcji hokejowej i bokserskiej! Data publikacji: 29 września 2016Jeśli lubisz sport i chcesz sprawdzić swoje umiejętności z rówieśnikami, skorzystaj z propozycji bytomskich klubów – TMH TEMPISH Polonia Bytom i Stowarzyszenia Bytomski Boks. Właśnie trwają nabory do sekcji hokejowej i bokserskiej. Wciąż są wolne miejsca!

Stowarzyszenie Bytomski Boks organizuje nabór do sekcji bokserskiej dla dziewczyn i chłopców od dziewiątego roku życia. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki, środy i piątki dla grup początkujących /godz. 16.30/ i zaawansowanych /godz. 17.30/. Z kolei w poniedziałki, środy i piątki o 19.00 odbywają się zajęcia dla grupy rekreacyjnej przeznaczonej dla osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są w hali sportowej przy ul. Strzelców Bytomskich /obok dawnej KWK „Powstańców Śląskich” na Stroszku/ pod okiem znakomitych trenerów – Marka Okroskowicza – wieloletniego trenera reprezentacji Polski, Mariana Łagockiego i Sylwestra Klasy – dwukrotnego Mistrza Polski.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z trenerami, którzy przyjmują zapisy do nowej sekcji bokserskiej:
Marek  Okroskowicz – 608-750-722;
Marian Łagocki – 510-285-108;
Sylwester Klasa – 530-888-277.

Ciekawą propozycję dla młodych adeptów hokeja na lodzie ma także TMH TEMPISH Polonia Bytom. Prowadzone są aktualnie zapisy dla dzieci /rocznik 2007-2012/ do szkółki mini-hokeja. Zajęcia odbywają się na lodowisku przy ul. Pułaskiego 71. Szczegóły na fanpage minihokeistów i naboru TMH Polonii Bytom

Bliższe informacje pod nr telefonów:

605 469 041 – Tomasz Pawłowski;
665 884 440 - Tomasz Kowalczyk.


plakat nabór 2016-2017.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.