Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Lew wraca z pierwszych wojaży!

Lew wraca z pierwszych wojaży! Data publikacji: 4 lutego 2014Fajne są nasze koszulki i fajnych mamy mieszkańców! Wracają z ferii i przesyłają nam pierwsze zdjęcia z podróży. Dla bytomskiego lwa nie ma granic nie do pokonania. Dzięki Grzegorzowi właśnie wrócił z północy Polski (konkretnie z Trójmiasta). Natomiast razem z Mirosławem zjeżdżał ze stoku Kotelnicy.

Przypominamy - na wasze zdjęcia czekamy cały czas pod adresem: prasa@um.bytom.pl . Będziemy je zamieszczać na stronie internetowej bytom.pl i naszym facebookowym profilu, a najciekawsze nagrodzimy. Pod koniec roku zaprosimy was na wernisaż fotografii, które zrobiliście w najodleglejszych zakątkach świata.

Koszulki z bytomskim lwem są do nabycia w Biurze Promocji Bytomia. Kosztują 15zł. Chętni mogą zapolować na nie, czytając lokalną prasę i portale internetowe.

Gdańsk Puchar Świata we florecie kobiet.jpgzdjęcie 2.JPG


zdjęcie 1.JPGSopot Ergo Arena.jpg

Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.