Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Lew wraca z pierwszych wojaży!

Lew wraca z pierwszych wojaży! Data publikacji: 4 lutego 2014Fajne są nasze koszulki i fajnych mamy mieszkańców! Wracają z ferii i przesyłają nam pierwsze zdjęcia z podróży. Dla bytomskiego lwa nie ma granic nie do pokonania. Dzięki Grzegorzowi właśnie wrócił z północy Polski (konkretnie z Trójmiasta). Natomiast razem z Mirosławem zjeżdżał ze stoku Kotelnicy.

Przypominamy - na wasze zdjęcia czekamy cały czas pod adresem: prasa@um.bytom.pl . Będziemy je zamieszczać na stronie internetowej bytom.pl i naszym facebookowym profilu, a najciekawsze nagrodzimy. Pod koniec roku zaprosimy was na wernisaż fotografii, które zrobiliście w najodleglejszych zakątkach świata.

Koszulki z bytomskim lwem są do nabycia w Biurze Promocji Bytomia. Kosztują 15zł. Chętni mogą zapolować na nie, czytając lokalną prasę i portale internetowe.

Gdańsk Puchar Świata we florecie kobiet.jpgzdjęcie 2.JPG


zdjęcie 1.JPGSopot Ergo Arena.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.