Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Już jest świąteczny rozkład jazdy KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w okresie weekendu przedświątecznego /16-17 grudnia/ oraz w okresie świąt i zimowej przerwy świątecznej 23 grudnia – 1 stycznia wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

Wokół zdrowia seniora

To temat przewodni konferencji „Zdrowie Seniora”, która 15 grudnia odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas niej poruszone zostaną kwestie związane z chorobą  Alzheimera, chorobami narządu wzroku i słuchu oraz zaburzeniami równowagi ciała.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szósta edycja Mieszkania dla Młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na chętnych do ich wynajęcia w ramach szóstej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Lew wraca z pierwszych wojaży!

Lew wraca z pierwszych wojaży! Data publikacji: 4 lutego 2014Fajne są nasze koszulki i fajnych mamy mieszkańców! Wracają z ferii i przesyłają nam pierwsze zdjęcia z podróży. Dla bytomskiego lwa nie ma granic nie do pokonania. Dzięki Grzegorzowi właśnie wrócił z północy Polski (konkretnie z Trójmiasta). Natomiast razem z Mirosławem zjeżdżał ze stoku Kotelnicy.

Przypominamy - na wasze zdjęcia czekamy cały czas pod adresem: prasa@um.bytom.pl . Będziemy je zamieszczać na stronie internetowej bytom.pl i naszym facebookowym profilu, a najciekawsze nagrodzimy. Pod koniec roku zaprosimy was na wernisaż fotografii, które zrobiliście w najodleglejszych zakątkach świata.

Koszulki z bytomskim lwem są do nabycia w Biurze Promocji Bytomia. Kosztują 15zł. Chętni mogą zapolować na nie, czytając lokalną prasę i portale internetowe.

Gdańsk Puchar Świata we florecie kobiet.jpgzdjęcie 2.JPG


zdjęcie 1.JPGSopot Ergo Arena.jpg

Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.