Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Legenda znowu ożyje

Legenda znowu ożyje Data publikacji: 27 lutego 2018Do 11 marca potrwają zapisy uczestników do gry przygodowej Noc Szakala, której organizatorem jest bytomski hufiec ZHP. 21 i 22 kwietnia miłośnicy przygód zmierzą się z tajemnicą srebrnego miasta.

Noc Szakala ma już kilkunastoletnią tradycję. Pierwszy raz rajd został zorganizowany w 2002 roku. Przez kolejne lata skupiał tłumy uczestników, którzy mierzyli się z konkurencjami sprawnościowymi oraz zagadkami tworzącymi fabułę zabaw.

Tegoroczny rajd rozpocznie się 21 kwietnia o 10.00 i potrwa aż 24 godziny. Trasa biegu na orientację będzie liczyć 40 km i obejmie swym zasięgiem Bytom oraz Tarnowskie Góry.

Uczestnicy wystartują w 5-6-osobowych patrolach, harcerskich i cywilnych. Ograniczenie wiekowe - minimum 14 lat. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: gryf22@o2.pl.

Szczegółowe informacje można znaleźć na: http://bytom.zhp.pl/noc-szkala/, www.noc-szakala.prv.pl lub pod nr. tel.: 504 354 946 (Marek Kol) i 505 447 045 (Mariusz Dolina), można też pisać na: gryf22@o2.pl i dolinam@wp.pl.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.