Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Legenda znowu ożyje

Legenda znowu ożyje Data publikacji: 27 lutego 2018Do 11 marca potrwają zapisy uczestników do gry przygodowej Noc Szakala, której organizatorem jest bytomski hufiec ZHP. 21 i 22 kwietnia miłośnicy przygód zmierzą się z tajemnicą srebrnego miasta.

Noc Szakala ma już kilkunastoletnią tradycję. Pierwszy raz rajd został zorganizowany w 2002 roku. Przez kolejne lata skupiał tłumy uczestników, którzy mierzyli się z konkurencjami sprawnościowymi oraz zagadkami tworzącymi fabułę zabaw.

Tegoroczny rajd rozpocznie się 21 kwietnia o 10.00 i potrwa aż 24 godziny. Trasa biegu na orientację będzie liczyć 40 km i obejmie swym zasięgiem Bytom oraz Tarnowskie Góry.

Uczestnicy wystartują w 5-6-osobowych patrolach, harcerskich i cywilnych. Ograniczenie wiekowe - minimum 14 lat. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: gryf22@o2.pl.

Szczegółowe informacje można znaleźć na: http://bytom.zhp.pl/noc-szkala/, www.noc-szakala.prv.pl lub pod nr. tel.: 504 354 946 (Marek Kol) i 505 447 045 (Mariusz Dolina), można też pisać na: gryf22@o2.pl i dolinam@wp.pl.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.