Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lato z wędką

Lato z wędką Data publikacji: 28 lipca 2016Dla młodych adeptów wędkarstwa to będzie prawdziwa gratka. W ramach akcji „Lato z wędką” 30 lipca na zbiorniku „Łan” przy ul. Cegielnianej odbędą się zawody wędkarskie. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami. Początek imprezy o 8.00.

Zawody są organizowane co roku przez PZW Sekcja "Centrum" Bytom dla dzieci zarówno zrzeszonych w PZW, jak również dla wszystkich chętnych, chcących spróbować swoich sił i dobrze się bawić. Każdy z nich przez trzy godziny /zawody potrwają od 9.00 do 12.00/ będzie musiał wykazać się nie tylko cierpliwością, ale także sprytem. Z pewnością przyda się również pomoc dorosłego, taty lub dziadka, którzy znają niejedną technikę i mają swoje sposoby na złowienie ryby.

Dla najlepszych małych wędkarzy organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.