Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Łap wodę - weź udział w konkursie

Łap wodę - weź udział w konkursie Data publikacji: 21 marca 2016Eko-ogród szanuje wodę – pod takim hasłem Fundacja Ekologiczna Arka organizuje konkurs dla działkowiczów i właścicieli przydomowych ogrodów, którzy oszczędzają wodę.

Do 20 maja uczestnicy mogą przesłać pracę (fotografię, krótki film, opis ogrodu lub rysunek), przedstawiającą, w jaki sposób wykorzystują deszczówkę w swoim otoczeniu.

Chcemy w ramach konkursu promować te ogrody, które już prowadzą takie działania i nagradzać je profesjonalnymi systemami do gromadzenia deszczówki. Nagrody czekają na autorów 10 najciekawszych prac – mówi Anna Sobańska z Fundacji Arka.

Prace należy przesłać na adres: a.sobanska@fundacjaarka.pl. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

Autor: AK
Zdjęcia: www.lapwode.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.