Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Śląskie smaki, śląskie wice. Zapraszamy na Biesiadę Rozbarską

Miłośników dobrej zabawy zapraszamy na pięciogodzinny maraton ze śląskim humorem, śląską kuchnią oraz wieloma innymi atrakcjami. Już 20 października we wnętrzu zrewitalizowanej Cechowni byłej KWK Rozbark odbędzie się kolejna Biesiada Rozbarska.

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark

Podstawową misją i założeniem instytucji artystycznej jest tworzenie i propagowanie sztuki tańca współczesnego, wzbogaconego o inne formy sztuki ruchu (jak pantomima, balet klasyczny, taniec uliczny itp.).

Centrum Sztuki Współczesnej Kronika

Kronika to centrum sztuki współczesnej zajmujące się eksplorowaniem związków pomiędzy współczesną teorią i praktyką artystyczną a muzyką, polityką i naukami spoełczymi, edukacją, teatrem, filmem, alternatywną turystyką, dizajnem i architekturą.

Opera Śląska

Dorobek bytomskiej Opery to ponad 260 premier oper, operetek i baletów, w tym wiele pozycji prapremierowych. W repertuarze utrzymuje się ok. 30 tytułów.

Bytomskie Centrum Kultury

Pragniemy, aby kultura w naszym mieście stanowiła nie tylko atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego, ale przemiany w kierunku odrodzenia się Bytomia w sektorze kultury.

Więcej kultury, proszę!

Zapraszamy do regularnego śledzenia i aktywnego korzystania z portalu kulturalnybytom.pl, który jest częścią projektu System Informacji Kulturalnej Bytomia. Znajdziemy na nim przejrzysty kalendarz z opisem imprez odbywających się w naszym mieście.

Kulturalna Giełda Projektów w CSW Kronika

Kulturalna Giełda Projektów w CSW Kronika Data publikacji: 3 lutego 2017Kulturalna Giełda Projektów to przestrzeń, w której można zaprezentować swój projekt kulturalny, znaleźć współpracowników lub zaoferować komuś swoją pomoc. Dziś /3 lutego/ o 18.00 w CSW Kronika odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Bytomskiego Forum Społecznego Ludzi Kultury.

Bytomska odsłona forum, jest kontynuacją inicjatywy działającej w Katowicach. Zasady są proste. Każda osoba lub grupa będzie miała 5 minut na zaprezentowanie swojego pomysłu.

Bezpośrednio po prezentacji, publiczność będzie mogła w ciągu 5 minut zadawać pytania uczestnikom. Po wszystkich wystąpieniach zaplanowano czas na rozmowy kuluarowe i nawiązywanie ewentualnej współpracy. Zainteresowani będą mogli skorzystać z komputera z podłączeniem do rzutnika i nagłośnienia.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.