Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Święto kolorów w Bytomiu. Czas na Holi Festival

Zapiszcie tą datę w kalendarzach. W najbliższą sobotę, 22 września zapraszamy do Parku Kachla na największą imprezę z kolorowymi proszkami – Holi Festival Święto Kolorów. Czeka na Was muzyka, kolorowe proszki i wiele innych niespodzianek.

Kosmiczny zlot rodzinny w MDK-u

Kosmiczny zlot rodzinny w MDK-u Data publikacji: 17 lutego 2018To była impreza zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Pokazy robotów, prezentacje wizażu oraz kosmicznych gier planszowych i bitewnych, a także warsztaty budowy recyklingowej. Tak wyglądał wczoraj, 16 lutego „Kosmiczny zlot rodzinny” w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.

Każdy, kto chciał przeżyć fantastyczną międzygalaktyczną przygodę, zobaczyć, jakie modowe trendy panują poza naszym układem oraz był ciekaw najnowszych strategii walki kosmicznych myśliwców z pewnością się nie zawiódł. Kosmiczny zlot rodziny przyciągnął miłośników filmów i gier science fiction, dla których z pewnością warto organizować takie imprezy, tym bardziej, że zainteresowanie tą dziedziną przejawiają nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.