Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pojedź na miniobóz za 30 zł

Już od najbliższego poniedziałku, 11 czerwca ruszają zapisy na miniobozy w Kokotku. Jak co roku mogą w nich wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, którzy spędzą cztery dni w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym. Pierwszy turnus już 24 czerwca.

Kosmiczny zlot rodzinny w MDK-u

Kosmiczny zlot rodzinny w MDK-u Data publikacji: 17 lutego 2018To była impreza zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Pokazy robotów, prezentacje wizażu oraz kosmicznych gier planszowych i bitewnych, a także warsztaty budowy recyklingowej. Tak wyglądał wczoraj, 16 lutego „Kosmiczny zlot rodzinny” w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.

Każdy, kto chciał przeżyć fantastyczną międzygalaktyczną przygodę, zobaczyć, jakie modowe trendy panują poza naszym układem oraz był ciekaw najnowszych strategii walki kosmicznych myśliwców z pewnością się nie zawiódł. Kosmiczny zlot rodziny przyciągnął miłośników filmów i gier science fiction, dla których z pewnością warto organizować takie imprezy, tym bardziej, że zainteresowanie tą dziedziną przejawiają nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.