Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kosmiczny zlot rodzinny

Kosmiczny zlot rodzinny Data publikacji: 15 lutego 2018Chcesz przeżyć fantastyczną międzygalaktyczną przygodę? Zobaczyć, jakie modowe trendy panują poza naszym układem? A może jesteś ciekaw najnowszych strategii walki kosmicznych myśliwców? Przyjdź 16 lutego do MDK-u przy ul. Powstańców Warszawskich na „Kosmiczny zlot rodzinny”.

„Kosmiczny zlot rodzinny” to impreza zarówno dla mistrzów, jak również dzieci i rodziców zainteresowanych tematyką science-fiction. Jeśli od zawsze marzyliście o eksploracji kosmosu, kojarzycie nawet najbardziej epizodyczne postacie z sagi Gwiezdnych Wojen lub Diuny, pokład Enterprise znacie jak własną kieszeń, a słowo „miecz świetlny” wywołuje u Was ciarki na plecach, to wydarzenie jest stworzone właśnie dla Was!

Zapraszamy 16 lutego do Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 12, które stanie się centrum międzygalaktycznego dowodzenia!

W programie między innymi:
- warsztaty budowy recyklingowej Gwiazdy Śmierci oraz karnawałowych masek szturmowców,
- koncert muzyki filmowej w wykonaniu Big bandu MDK,
- pokazy robotów prowadzone przez uczniów Technikum nr 4 w Bytomiu,
- prezentacje wizażu na wzór znanych kosmicznych awanturników (Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych),
- wernisaż multimedialny akwareli „Gwiezdne Wojny po Śląsku” autorstwa Grzegorza Chudego,
- warsztaty relaksacyjne równowagi Mocy pod okiem Marka Górnego,
- prezentacje kosmicznych gier planszowych i bitewnych prowadzone przez Bytomską Gildię Fanów Fantastyki „Bastylion”,

Kosmiczny zlot rodzinny rozpoczynamy o 17:00 w Sali kameralnej MDK. Szczegółowe informacje na stronie www.mdk.bytom.pl oraz fanpage’u MDK

Wstęp wolny!

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.