Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Konsorcjum BARI i KSSE czeka na wykonawcę

Konsorcjum BARI i KSSE czeka na wykonawcę Data publikacji: 13 lipca 2017Do 21 sierpnia inwestorzy mogą składać oferty na opracowanie dokumentacji projektowej związanej z budową hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym wraz z przyłączami infrastruktury technicznej przy ul. Hakuby w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Przypomnijmy, że w grudniu 2016 r. obszar A1 o powierzchni 1,9 ha gmina Bytom zbyła na rzecz konsorcjum BARI Sp. z o.o. i KSSE S.A. Bytomska Agencja Rozwoju Inwestycji, jako lider konsorcjum z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną rozpoczęła wówczas realizację inwestycji, której przedmiotem jest Budowa hali produkcyjno – magazynowej z zapleczem socjalno – biurowym wraz z przyłączami infrastruktury technicznej.

Inwestycja zakłada zaprojektowanie i budowę hali produkcyjno – magazynowej wraz z zapleczem socjalno-biurowym przy ul. Hakuby (KSSE, kompleks 14). Firma, która złoży najkorzystniejszą ofertę będzie zobowiązana także do uzyskania właściwych decyzji administracyjnych i innych uzgodnień, postanowień i opinii wymaganych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i niezbędnych do realizacji zadania inwestycyjnego.

Koszt zakupu działki wyniósł 2,1 mln zł, natomiast koszt realizacji przedsięwzięcia nie przekroczy 7 mln zł. Łącznie inwestycja pochłonie około 9 mln. zł. Jej zakończenie planuje się w IV kwartale 2018 roku. Jest to pierwsza sfinalizowana inwestycja na terenie bytomskiej KSSE, która została zrealizowana w ciągu roku od oddania strefy do użytkowania.

Szczegóły dotyczące postępowania można znaleźć na stronie: http://bari.bytom.pl/ogloszenia/. W razie pytań lub wątpliwości należy kontaktować się z biurem Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji sp. z o.o. w Bytomiu, Rynek 19/5, tel/fax: (32) 442 02 70, e-mail: sekretariat@bari.bytom.pl.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.