Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Konkurs plastyczny "Międzynarodowe Anioły 2017"

Konkurs plastyczny  "Międzynarodowe Anioły 2017" Data publikacji: 14 listopada 2017Konkurs kierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów bytomskich Szkół. Organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza oraz Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Organizatorem konkursu jest Biuro Organizacji Pozarządowych i Biuro Rozwoju Miasta i Współpracy Zagranicznej oraz Placówki Szkolne i Wychowania Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi.

Konkurs przeznaczony jest dla każdego, kto ma chęć wykonania pracy i zgłoszenia jej do konkursu. Każda osoba biorąca udział w konkursie może nadesłać jedną pracę w formacie A3 wykonaną dowolną techniką plastyczną (mogą to być rysunki, kolaże, prace wykonane farbami).

Prace należy dostarczyć do siedziby Biura Organizacji Pozarządowych w Bytomiu przy Rynku 26/5 w godzinach pracy Referatu w terminie do 22 listopada 2017 r.
Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jej prezentację podczas uroczystej Gali wręczenia statuetki Anioła Wolontariatu, która odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK

- regulamin konkursu
- karta zgłoszenia udziału
pasek loga.JPG

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.