Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Konkurs plastyczny "Międzynarodowe Anioły 2017"

Konkurs plastyczny  "Międzynarodowe Anioły 2017" Data publikacji: 14 listopada 2017Konkurs kierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów bytomskich Szkół. Organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza oraz Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Organizatorem konkursu jest Biuro Organizacji Pozarządowych i Biuro Rozwoju Miasta i Współpracy Zagranicznej oraz Placówki Szkolne i Wychowania Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi.

Konkurs przeznaczony jest dla każdego, kto ma chęć wykonania pracy i zgłoszenia jej do konkursu. Każda osoba biorąca udział w konkursie może nadesłać jedną pracę w formacie A3 wykonaną dowolną techniką plastyczną (mogą to być rysunki, kolaże, prace wykonane farbami).

Prace należy dostarczyć do siedziby Biura Organizacji Pozarządowych w Bytomiu przy Rynku 26/5 w godzinach pracy Referatu w terminie do 22 listopada 2017 r.
Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jej prezentację podczas uroczystej Gali wręczenia statuetki Anioła Wolontariatu, która odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK

- regulamin konkursu
- karta zgłoszenia udziału
pasek loga.JPG

Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.