Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 czerwca 2018, Danuta, Emilia, Jan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacje w Bytomiu

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Co roku możemy się o tym przekonać w Bytomiu, w którym kilkanaście instytucji zapewnia dzieciom wakacyjną naukę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną Data publikacji: 24 marca 2017Do 7 kwietnia można składać prace konkursowe na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Organizatorami konkursu są: Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej oraz Wydział Edukacji UM.

Konkurs adresowany jest do uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych. Podobnie jak w ubiegłych latach ich zadaniem będzie wykonanie w dowolnej technice świątecznej ozdoby o niestandardowych rozmiarach. Minimalna wysokość lub szerokość pracy musi wynosić 1, 5 metrów.

Jednym z wymagań jest, by podczas tworzenia wielkanocnych jaj czy zająców, używać materiałów odpornych na pogodę, bo najładniejsze prace zostaną wyeksponowane wzdłuż ul. Dworcowej. Ponadto każda z prac powinna być opatrzona logo placówki, w której została wykonana.

Podczas oceniania prac jury będzie zwracać uwagę na walory artystyczne, pomysłowość, różnorodność użytych materiałów oraz nawiązanie do bogatego folkloru związanego z Wielkanocą.

Prace należy składać 7 kwietnia do 13.00 w siedzibie Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej przy ul. Smolenia 35.

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz oświadczenie


Autor: AK
Zdjęcia: arch. UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.