Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną Data publikacji: 24 marca 2017Do 7 kwietnia można składać prace konkursowe na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Organizatorami konkursu są: Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej oraz Wydział Edukacji UM.

Konkurs adresowany jest do uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych. Podobnie jak w ubiegłych latach ich zadaniem będzie wykonanie w dowolnej technice świątecznej ozdoby o niestandardowych rozmiarach. Minimalna wysokość lub szerokość pracy musi wynosić 1, 5 metrów.

Jednym z wymagań jest, by podczas tworzenia wielkanocnych jaj czy zająców, używać materiałów odpornych na pogodę, bo najładniejsze prace zostaną wyeksponowane wzdłuż ul. Dworcowej. Ponadto każda z prac powinna być opatrzona logo placówki, w której została wykonana.

Podczas oceniania prac jury będzie zwracać uwagę na walory artystyczne, pomysłowość, różnorodność użytych materiałów oraz nawiązanie do bogatego folkloru związanego z Wielkanocą.

Prace należy składać 7 kwietnia do 13.00 w siedzibie Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej przy ul. Smolenia 35.

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz oświadczenie


Autor: AK
Zdjęcia: arch. UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.