Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2018, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaplanuj ferie w mieście

Jak dotąd zima w tym roku upodobała sobie inne zakątki świata. Nawet jeśli na ferie nie zrobi się biało, zimowa laba, na którą z niecierpliwością czekają uczniowie, nie musi oznaczać nudy. Warto zapoznać się już teraz z ofertą kulturalną i sportową przygotowaną przez miasto.

Konkurs keyboardowy rozstrzygnięty

Konkurs keyboardowy rozstrzygnięty Data publikacji: 29 kwietnia 2017W ramach projektu Bytom Keyboard Ton odbył się Młodzieżowy Przegląd Keyboardowy. To już IX edycja tego konkursu. W Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 rywalizowało ze sobą prawie 30 klawiszowców z województwa śląskiego.

Keyboardowcy podzieleni byli na cztery grupy wiekowe: szkoły podstawowe: klasy I-III, klasy IV-VI, gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe. Do konkursu przystąpili zawodnicy z Bytomia, Rudy Śląskiej, Radlina, Bierunia, Katowic, Sączowa, Zabrza Dąbrowy Górniczej, Świerklańca oraz Pszowa.

Podczas konkursu 12 zawodników otrzymało nominacje do V Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego, który odbędzie się w Krakowie.


Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: MDK nr 1

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.