Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2018, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

KOMUNIKAT NR 4/2013 w sprawie aktualizacji danych

KOMUNIKAT NR 4/2013 w sprawie aktualizacji danych w systemie KSEON Optivum wspomagającym rekrutację do szkół ponadgimnazjalych – rekrutacja uzupełniająca.

 Szanowni Dyrektorzy szkół ponagimnazjalnych.

Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu zobowiązuje Dyrektorów publicznych szkół ponadgimnazjalnych, do aktualizacji na bieżąco danych związanych z przyjmowaniem nowych kandydatów do szkoły oraz odnotowywania w systemie faktu przechodzenia kandydatów z jednej szkoły do drugiej. Jest to bardzo ważne w aspekcie wyświetlania się informacji o wolnych miejscach, podawanej od 10 lipca br. na głównej stronie naboru.
 
Z poważaniem
p.o. Naczelnika
Wydziału Edukacji
Aldona Kopczyńska

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.