Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

KOMUNIKAT nr 3

Komunikat nr 3 z dnia 26 października 2010 r. w sprawie bazy danych w Platformie Edukacyjnej

Na podstawie § 4 zarządzenia nr 378 Prezydenta Bytomia z dnia 13 września 2010 r. w sprawie prowadzenia i stosowana przez przedszkola, szkoły i placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bytom komputerowych programów użytkowych PABS, Mdok, Platforma Edukacyjna i Ksenon Optivum, określam zakres informacji gromadzonych w bazie danych Platformy Edukacyjnej:

 1.W zakresie danych dotyczących  ucznia/dziecka przedszkolnego oraz szkoły, przedszkola i placówki oświatowej: załącznik nr 1

2. Zobowiązuję dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych do złożenie w terminie do 4 maja i 4 grudnia każdego roku  oświadczenia o poprawności i wiarygodności danych zawartych w Platformie Edukacyjnej według stanu na dzień 30 kwietnia i 30 listopada każdego roku. * Wzór oświadczenia: załącznik nr 2

3.Zobowiązuję dyrektorów szkół do zgłaszania wszelkich uwag dot. Platformy Edukacyjnej poprzez moduł Help Desk. Ponadto proszę zgłaszać propozycje zmian    i uwag w zakresie funkcjonowania systemu PABS i PE na adres mpoplawski@um.bytom.plNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.