Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2018, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

KOMUNIKAT NR 21

KOMUNIKAT NR 21 w sprawie aktualizacji danych w systemie KSEON Optivum wspomagającym rekrutację do szkół ponadgimnazjalych – rekrutacja uzupełniająca.

 Szanowni Dyrektorzy szkół ponagimnazjalnych.

Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu zobowiązuje Dyrektorów publicznych szkół ponadgimnazjalnych, do aktualizacji na bieżąco danych związanych z przyjmowaniem nowych kandydatów do szkoły oraz odnotowywania w systemie faktu przechodzenia kandydatów z jednej szkoły do drugiej. Jest to bardzo ważne w aspekcie wyświetlania się informacji o wolnych miejscach, podawanej od 10 lipca br. na głównej stronie naboru.  Proszę potraktować sprawę ze szczególną starannością.
Z poważaniem
Naczelnik Wydziału
Marcin Popławski

 


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.