Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

KOMUNIKAT nr 12

Komunikat nr 12 w sprawie obowiązku zgłoszenia nowych projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny, do 27 lipca 2011 r. (Aleksandra Łuszczek tel. 77 98 521) wszystkie jednostki, które otrzymały potwierdzenie o przyznaniu dofinansowania ze środków unijnych na realizację projektów z Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji (dotyczy Comeniusa, Leonarda da Vinci...) W celu uzgodnienia zasad wprowadzenia w/w projektów do budżetu miasta.

Projekty ruszające od września 2011 r. muszą być wprowadzone do budżetu przed rozpoczęciem realizacji, tj. na sesji 24 sierpnia 2011 r. Szkoła jest zobowiązana złożyć wniosek do 1 sierpnia 2011 r.

 Zadania wynikające z projektów unijnych wchodzą w skład budżetu miasta w związku z tym przypominam o obowiązku niezwłocznego zgłaszania do Wydziału Edukacji informacji o rozpoczynanych projektach dofinansowanych ze środków zewnętrznych (PO KL, FRSE..).

Niezłożenie rzetelnej informacji będzie skutkować zablokowaniem środków finansowych.

Wnioski o wprowadzenie nowego projektu do budżetu należy przesyłać mailem na adres aluszczek@um.bytom.pl.   

 Naczelnik Wydziału Edukacji

       Marcin PopławskiNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.