Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kompleks sportowy "Moje boisko - Orlik 2012"

Kompleks sportowy "Moje boisko -  Orlik 2012" Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Tysiąclecia 7 (teren przy Gimnazjum nr 11)

Wartość inwestycji:

949.382,00 zł

Okres realizacji inwestycji:

2009 rok

Zakres rzeczowy inwestycji: 

Budowa dwóch boisk sportowych:
pierwsze o wymiarach 30m x 62m z nawierzchnią ze sztucznej trawy, drugie o wymiarach 32,1m x 19,1 m z nawierzchnią poliuretanową, budowa zespołu socjalno-sanitarnego (6 boksów),  ogrodzenie i oświetlenie terenu, wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego oraz przyłącza deszczowego. 

Przebieg realizacji:  

W ramach prac wykonano wycinkę drzew, korytowanie i wykopy pod drenaż. Wybudowano dwa obiekty sportowe, pomieszczenie trenera, magazyn sprzętu sportowego, sanitariaty przystosowane również dla niepełnosprawnych oraz szatnie zgodnie z planowanym zakresem rzeczowym. Boiska zostały oddane do użytku 27 listopada 2009 r.
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.