Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dodatkowy punkt poboru opłat czynny w poniedziałki

Z uwagi na zbliżające się terminy płatności należności budżetowych informujemy, że poza stale funkcjonującymi w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 kasami w pokoju 110A i pokoju 120, uruchomiono w kasie w pokoju 213 dodatkowy punkt poboru opłat.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kompleks sportowy "Moje boisko - Orlik 2012"

Kompleks sportowy "Moje boisko -  Orlik 2012" Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Tysiąclecia 7 (teren przy Gimnazjum nr 11)

Wartość inwestycji:

949.382,00 zł

Okres realizacji inwestycji:

2009 rok

Zakres rzeczowy inwestycji: 

Budowa dwóch boisk sportowych:
pierwsze o wymiarach 30m x 62m z nawierzchnią ze sztucznej trawy, drugie o wymiarach 32,1m x 19,1 m z nawierzchnią poliuretanową, budowa zespołu socjalno-sanitarnego (6 boksów),  ogrodzenie i oświetlenie terenu, wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego oraz przyłącza deszczowego. 

Przebieg realizacji:  

W ramach prac wykonano wycinkę drzew, korytowanie i wykopy pod drenaż. Wybudowano dwa obiekty sportowe, pomieszczenie trenera, magazyn sprzętu sportowego, sanitariaty przystosowane również dla niepełnosprawnych oraz szatnie zgodnie z planowanym zakresem rzeczowym. Boiska zostały oddane do użytku 27 listopada 2009 r.
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.