Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 sierpinia 2018, Anita, Julianna, Jacek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kompleks sportowy "Moje boisko - Orlik 2012"

Kompleks sportowy "Moje boisko -  Orlik 2012" Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Tysiąclecia 7 (teren przy Gimnazjum nr 11)

Wartość inwestycji:

949.382,00 zł

Okres realizacji inwestycji:

2009 rok

Zakres rzeczowy inwestycji: 

Budowa dwóch boisk sportowych:
pierwsze o wymiarach 30m x 62m z nawierzchnią ze sztucznej trawy, drugie o wymiarach 32,1m x 19,1 m z nawierzchnią poliuretanową, budowa zespołu socjalno-sanitarnego (6 boksów),  ogrodzenie i oświetlenie terenu, wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego oraz przyłącza deszczowego. 

Przebieg realizacji:  

W ramach prac wykonano wycinkę drzew, korytowanie i wykopy pod drenaż. Wybudowano dwa obiekty sportowe, pomieszczenie trenera, magazyn sprzętu sportowego, sanitariaty przystosowane również dla niepełnosprawnych oraz szatnie zgodnie z planowanym zakresem rzeczowym. Boiska zostały oddane do użytku 27 listopada 2009 r.
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.