Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 maja 2018, Filip, Paulina, Marianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

OSI zmienia Bytom. Remont Beceku za ponad 7 mln zł

Prawie 7,8 mln zł będzie kosztował remont Bytomskiego Centrum Kultury (wartość projektu). Prace rozpoczęły się kilka dni temu, a ich efekty będzie można zobaczyć z początkiem 2019r. To kolejny budynek w mieście remontowany w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji ze środków unijnych.

Było biuro, będzie mieszkanie! Propozycja dla młodych

Dwa czterdziestometrowe lokale czekają na młodych bytomian! Kiedyś były biurami, ale TBS przekształci je w mieszkania. Bytom testuje pierwszy model dostępnego mieszkalnictwa w ramach projektu pilotażowego rewitalizacji. Chętni mogą zgłaszać się do 28 maja.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Bytom apeluje do premiera Morawieckiego w sprawie odpadów

Prawie 300 podpisów w trzy godziny. Bytomianie poparli dziś (10 maja) apel Damiana Bartyli, prezydenta Bytomia do premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie zmiany przepisów Ustawy o odpadach i licznie podpisywali się pod petycją.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kompleks sportowy "Moje boisko - Orlik 2012"

Kompleks sportowy "Moje boisko -  Orlik 2012" Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Tysiąclecia 7 (teren przy Gimnazjum nr 11)

Wartość inwestycji:

949.382,00 zł

Okres realizacji inwestycji:

2009 rok

Zakres rzeczowy inwestycji: 

Budowa dwóch boisk sportowych:
pierwsze o wymiarach 30m x 62m z nawierzchnią ze sztucznej trawy, drugie o wymiarach 32,1m x 19,1 m z nawierzchnią poliuretanową, budowa zespołu socjalno-sanitarnego (6 boksów),  ogrodzenie i oświetlenie terenu, wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego oraz przyłącza deszczowego. 

Przebieg realizacji:  

W ramach prac wykonano wycinkę drzew, korytowanie i wykopy pod drenaż. Wybudowano dwa obiekty sportowe, pomieszczenie trenera, magazyn sprzętu sportowego, sanitariaty przystosowane również dla niepełnosprawnych oraz szatnie zgodnie z planowanym zakresem rzeczowym. Boiska zostały oddane do użytku 27 listopada 2009 r.
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.