Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Kompania Bytom podsumowała 2016 rok

Kompania Bytom podsumowała 2016 rok Data publikacji: 3 kwietnia 2017- Jesteście jednym z najbardziej prężnie działających stowarzyszeń w naszym mieście. Pragnę wyrazić szacunek i uznanie dla waszego zaangażowania i profesjonalizmu i życzyć niesłabnącego zadowolenia i satysfakcji z codziennej działalności - podkreślał podczas wczorajszego spotkania Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Choć działają dopiero od dwóch lat, to już bardzo mocno zaznaczyli swoją obecność nie tylko w Bytomiu, ale też w całym regionie. Stowarzyszenie Pasjonatów Wojskowości "Kompania Bytom" jest organizatorem takich wydarzeń jak Śląskie Manewry, Parada Pojazdów Zabytkowych czy Akcja Z.I.M.A. Bytomskich fanów militariów można było też spotkać m.in. na takich wydarzeniach jak Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, Święto Wojska Polskiego 2016, Rekonstrukcja Walk o Miechowice 1945 r., Wielka Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Podczas wczorajszego Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, członkowie stowarzyszenia podsumowali ubiegły rok, planowali kolejne działania (w tym oczywiście Śląskie Manewry 2017, które już 2-4 czerwca odbędą się w Bytomiu) , oraz wybrali władze. Na kolejną kadencję w roli prezesa został wybrany Norbert Kujawa. Jego zastępcami zostali Marcin Marcinkowski i Marek Pilarek, skarbnikiem Katarzyna Zając, a sekretarzem Maciej Chrząszcz. Fanatycy wojskowości stale też poszerzają kolekcje wozów bojowych. - Najbardziej cieszę się, że udało się nam w zeszył roku zdobyć samochód marki ZIŁ 157 - powiedział prezes Norbert Kujawa - Chciałbym serdecznie podziękować całemu zarządowi jak i wszystkim członkom stowarzyszenia za dotychczasowy wkład pracy. Dziękuję również ze zaufanie którym po raz kolejny zostałem obdarzony i obiecuje wywiązać się z powierzonych mi zadań najlepiej jak potrafię - dodał.

Stowarzyszenie jest otwarte na nowych członków i zaprasza wszystkich do współpracy. Więcej informacji można znaleźć na stronie kompania.bytom.pl.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.