Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gratka dla miłośników tramwajów

Wystawa taboru tramwajowego, nauka jazdy tramwajem z instruktorem, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego, występy artystyczne oraz możliwość zwiedzania zajezdni. To tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na wszystkich 22 września z okazji 50-lecia zajezdni tramwajowej w Bytomiu – Stroszku.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kolorowali dla Antka

Kolorowali dla Antka Data publikacji: 14 września 2018Koncerty, występ kabaretu, pokazy sportów walki, zumba oraz moc dobrej zabawy dla najmłodszych. Wszystko po to, by pomóc małemu Antkowi. Podczas charytatywnej imprezy na Torkaciku, udało się zebrać ponad 12 tys. zł.

U 4-letniego Antosia zdiagnozowano autyzm kiedy miał niespełna 3 lata. Chłopiec jest pogodny, lubi chodzić do przedszkola i przebywać wśród dzieci. Od roku jest rehabilitowany zarówno w przedszkolu jaki i w prywatnym gabinecie.

Pieniądze zebrane w ramach akcji zostaną przeznaczone na rehabilitacje, turnus rehabilitacyjny oraz zakup pomocy dydaktycznych do nauki w domu.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: FB K.Szołtysik -Kaczmarek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.