Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejny zawodowy sukces Janusza Sowy

Kolejny zawodowy sukces Janusza Sowy Data publikacji: 29 marca 2017Sensei Janusz Sowa został trenerem kadry narodowej juniorów karate tradycyjnego. To drugi w tym roku zawodowy sukces naszego trenera. Na początku 2017 roku Janusz Sowa został uznany za najlepszego klubowego szkoleniowca 2016 roku w kategorii kadetów.

Przypomnijmy, że Janusz Sowa jest prezesem i głównym instruktorem Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Ippon w Bytomiu – Szombierkach. Sowa jest również  egzaminatorem krajowym Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz sędzią międzynarodowym, a bytomski klub posiada licencję PZKT i jest członkiem założycielem Śląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego z siedzibą w Bytomiu.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MUKS Ippon Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.