Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany

Kolejny odcinek Strzelców Bytomskich przebudowany Data publikacji: 11 grudnia 2017Kosztem ponad 730 tysięcy zł przebudowany został kolejny odcinek jednej z głównych ulic naszego miasta. Zakończyły się właśnie prace na odcinku ul. Strzelców Bytomskich od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej.

W ramach inwestycji zmodernizowana została nie tylko jezdnia na ul. Strzelców Bytomskich – na długości około 390 metrów – ale również przebudowana została zatoka autobusowa /w kierunku z Tarnowskich Gór do centrum/ oraz chodnik łączący przystanek autobusowy z przejściem dla pieszych.

Prace na ww. odcinku prowadzone były etapowo od 23 października i zakończyły się na przełomie listopada i grudnia.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Miejski Zarząd Dróg i Mostów

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.