Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejny nabór wniosków w programie "Klub"

Kolejny nabór wniosków w programie "Klub" Data publikacji: 30 czerwca 2017Minister Sportu i Turystyki ogłosił II nabór wniosków na realizację w 2017 roku programu „Klub”. Zachęcamy kluby sportowe z Bytomia do skorzystania z oferty ministerstwa i przystąpienie do programu, tym bardziej, że w I turze aż siedem bytomskich klubów uzyskało dofinansowanie.

Wśród klubów, które uzyskały środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki były: Tempo Stolarzowice, GKS Czarni Bytom, UKS 33 Miechowice, Bytomskie Towarzystwo Szermiercze, Bytomski Golf, WTS Bytom oraz GKS Rozbark.

Więcej tutaj oraz w załącznikach poniżej:

Instrukcja
Program naboru
Wniosek

Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.