Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne złote medale dla tenisistów z Bytomia

Kolejne złote medale dla tenisistów z Bytomia Data publikacji: 19 września 2017Rewelacyjnie spisali się tenisiści i tenisistki Górnika Bytom podczas Drużynowych Mistrzostw Polski. Nasi reprezentanci zdobyli trzy medale, w tym dwa złote.

Złote medale wywalczyli juniorzy i juniorki Górnika Bytom. Srebro dorzucili kadeci, zaś miejsca tuż za podium /IV i V miejsce/ zajęli młodzicy oraz skrzatki.

Warto dodać, że już wkrótce w Drużynowych Mistrzostwach Polski nasze juniorki zagrają w Bytomiu z SKT Szczecin, Adventage Bielsko - Biała, CHTT Chorzów i Omegą Smolec o złote medale. Z kolei w Ustroniu o medale będą walczyć nasi tenisiści. Ich rywalami będą: AZS Poznań, Grunwald Poznań, Adventage Bielsko-Biała oraz Beskidy Ustroń.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KS Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.