Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Kolejne spotkanie z historią

Kolejne spotkanie z historią Data publikacji: 18 kwietnia 2016„Kształtowanie się granic Polski po pierwszej wojnie światowej: Śląsk i Wileńszczyzna w roku 1921 – próba porównania”. To kolejny temat w ramach spotkania z historią w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu. Zapraszamy 22 kwietnia o 18.00.

Walka o granice Polski po zakończeniu I wojny światowej miała dramatyczny przebieg. Praktycznie z każdym z sąsiadów nasz kraj musiał toczyć zacięte boje o swoje granice. Najcięższe walki Polacy prowadzili z Niemcami oraz Rosjanami. Z kolei o Wileńszczyznę przyszło nam toczyć boje z państwem litewskim. Podczas wykładu organizatorzy spróbują odpowiedzieć na pytanie: Czy da się porównać walki o granice na Śląsku i Wileńszczyźnie oraz jaki miały przebieg i rezultat?

Na wykład zapraszają: Stowarzyszenie Gmin Regionu Południowo-Zachodniego Mazowsza, Urząd Miejski w Bytomiu i Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.