Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2018, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne medalowe pozycje tenisistów

Kolejne medalowe pozycje tenisistów Data publikacji: 8 lipca 2016Sześć medali wywalczyli tenisiści Górnika Bytom na kortach w Poznaniu, gdzie trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Tym samym nasi zawodnicy znowu potwierdzili, że są w wielkiej formie.

Srebrny medal w singlu wywalczyła Agata Borgman, zaś brązowy krążek Paulina Lewandowska. Agata Borgman w deblu/mikst zdobyła również brązowy medal, zaś dzisiaj o złoty medal powalczy w tej kategorii Iga Odrzywołek. Dzisiaj, 8 lipca również w finale zagrają w deblu kobiet naprzeciw siebie Agata Borgman i Iga Odrzywołek. Agata zagra w parze z zawodniczką Returna Radom, zaś Iga z reprezentantką STK Sopot. Tym samym mamy już pewność, że w mikście i deblu kobiet przypadną nam trzy medale, w tym co najmniej jeden złoty.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Paulina Lewandowska - fot. Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.