Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne medalowe pozycje tenisistów

Kolejne medalowe pozycje tenisistów Data publikacji: 8 lipca 2016Sześć medali wywalczyli tenisiści Górnika Bytom na kortach w Poznaniu, gdzie trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Tym samym nasi zawodnicy znowu potwierdzili, że są w wielkiej formie.

Srebrny medal w singlu wywalczyła Agata Borgman, zaś brązowy krążek Paulina Lewandowska. Agata Borgman w deblu/mikst zdobyła również brązowy medal, zaś dzisiaj o złoty medal powalczy w tej kategorii Iga Odrzywołek. Dzisiaj, 8 lipca również w finale zagrają w deblu kobiet naprzeciw siebie Agata Borgman i Iga Odrzywołek. Agata zagra w parze z zawodniczką Returna Radom, zaś Iga z reprezentantką STK Sopot. Tym samym mamy już pewność, że w mikście i deblu kobiet przypadną nam trzy medale, w tym co najmniej jeden złoty.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Paulina Lewandowska - fot. Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.