Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne mecze Polonii i Szombierek

Kolejne mecze Polonii i Szombierek Data publikacji: 11 maja 2018Lider II grupy IV ligi, drużyna Polonii Bytom zagra u siebie, 12 maja o 17.00 z Goczałkowicami Zdrój, zaś piłkarze Szombierek Bytom dzień później, 13 maja o 14.00 podejmą u siebie Sarmację Będzin. Tak zapowiada się kolejna seria spotkań w IV lidze dla naszych zespołów.

Przypomnijmy, że Niebiesko – Czerwoni mają już na swoim koncie 51. punktów i pewnie zmierzają po zwycięstwo w rozgrywkach II grupy IV ligi. Z kolei popularni Zieloni nadal zajmują 3. miejsce w I grupie i do lidera – Ruchu Radzionków – tracą 11. punktów.

Liczymy, że nasze zespoły w weekend poprawią swój dorobek punktowy w tabeli IV ligi. Zapraszamy na boiska przy ul. Olimpijskiej i Frycza – Modrzewskiego.

Przypomnijmy, że mecze barażowe, których stawką jest awans do III ligi odbędą się 16 i 20 czerwca. Z kolei 14 maja w siedzibie Śląskiego ZPN odbędzie się losowanie gospodarza pierwszego meczu barażowego o III ligę. Kto jednak zmierzy się w barażu dowiemy się już wkrótce, bowiem rozgrywki IV ligi zmierzają ku końcowi.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.