Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 maja 2018, Filip, Paulina, Marianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne mecze Polonii i Szombierek

Kolejne mecze Polonii i Szombierek Data publikacji: 11 maja 2018Lider II grupy IV ligi, drużyna Polonii Bytom zagra u siebie, 12 maja o 17.00 z Goczałkowicami Zdrój, zaś piłkarze Szombierek Bytom dzień później, 13 maja o 14.00 podejmą u siebie Sarmację Będzin. Tak zapowiada się kolejna seria spotkań w IV lidze dla naszych zespołów.

Przypomnijmy, że Niebiesko – Czerwoni mają już na swoim koncie 51. punktów i pewnie zmierzają po zwycięstwo w rozgrywkach II grupy IV ligi. Z kolei popularni Zieloni nadal zajmują 3. miejsce w I grupie i do lidera – Ruchu Radzionków – tracą 11. punktów.

Liczymy, że nasze zespoły w weekend poprawią swój dorobek punktowy w tabeli IV ligi. Zapraszamy na boiska przy ul. Olimpijskiej i Frycza – Modrzewskiego.

Przypomnijmy, że mecze barażowe, których stawką jest awans do III ligi odbędą się 16 i 20 czerwca. Z kolei 14 maja w siedzibie Śląskiego ZPN odbędzie się losowanie gospodarza pierwszego meczu barażowego o III ligę. Kto jednak zmierzy się w barażu dowiemy się już wkrótce, bowiem rozgrywki IV ligi zmierzają ku końcowi.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.