Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejna szansa na sportową rywalizację

Kolejna szansa na sportową rywalizację Data publikacji: 2 listopada 2016Już po raz szósty Silesia Club Tenis&Squash organizuje Halowy Turniej Tenisowy o Puchar Prezydenta Bytomia. W dwudniowej imprezie /11-12 listopada/ mogą wziąć udział mężczyźni i kobiety, którzy zagrają zarówno w singlu, jak i deblu oraz mikście. Wciąż są wolne miejsca.

Biorący udział w zawodach tenisiści i tenisistki rywalizować będą w kilku kategoriach: Open mężczyzn i kobiet, +40, +55. Aby zagrać w turnieju wystarczy zgłosić swój udział i opłacić wpisowe /singiel 90 zł + licencja jednorazowa 25 zł/, debel – 50 zł para. Wszyscy zawodnicy wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Zapisy trwają do 9 listopada do 18.00 mailem: biuro@silesiaclub.com lub telefonicznie 691 493 100. Zawody odbędą się na terenie ośrodka sportowego Silesia Club Tenis&Squash w Bytomiu - Miechowicach przy ul. Dzierżonia 19. Więcej szczegółów na www.silesiaclub.com

Impreza pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli.
silesia-club-plakat-tenis-731x1024.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.