Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejna szansa na sportową rywalizację

Kolejna szansa na sportową rywalizację Data publikacji: 2 listopada 2016Już po raz szósty Silesia Club Tenis&Squash organizuje Halowy Turniej Tenisowy o Puchar Prezydenta Bytomia. W dwudniowej imprezie /11-12 listopada/ mogą wziąć udział mężczyźni i kobiety, którzy zagrają zarówno w singlu, jak i deblu oraz mikście. Wciąż są wolne miejsca.

Biorący udział w zawodach tenisiści i tenisistki rywalizować będą w kilku kategoriach: Open mężczyzn i kobiet, +40, +55. Aby zagrać w turnieju wystarczy zgłosić swój udział i opłacić wpisowe /singiel 90 zł + licencja jednorazowa 25 zł/, debel – 50 zł para. Wszyscy zawodnicy wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Zapisy trwają do 9 listopada do 18.00 mailem: biuro@silesiaclub.com lub telefonicznie 691 493 100. Zawody odbędą się na terenie ośrodka sportowego Silesia Club Tenis&Squash w Bytomiu - Miechowicach przy ul. Dzierżonia 19. Więcej szczegółów na www.silesiaclub.com

Impreza pod patronatem prezydenta Bytomia, Damiana Bartyli.
silesia-club-plakat-tenis-731x1024.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.