Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Kolarskie imprezy dla miłośników jednośladów

Kolarskie imprezy dla miłośników jednośladów Data publikacji: 20 września 2017Dwa rajdy, sztafetę turystyczną oraz zlot kolarski. To imprezy jakie przygotował Bytomski Turystyczny Klub Kolarski "Catena" oraz Bytomski Oddział PTTK.

24 września organizatorzy przygotowali dla miłośników jednośladów dwie imprezy – Rajd Kolarski z okazji zakończenia sezonu kolarskiego oraz Zlot Kolarski im. Rajmunda Byczka, Jerzego Lubosa i Alfreda Musialika. Z kolei 27 września zapraszamy do udziału w Bytomskim Rajdzie Kolarskim „Znam swoje miasto” z okazji Międzynarodowego Dnia Turystyki.

Zapraszamy także 23 września o 10.00 na Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną, której trasa będzie wiodła z Bytomia przez Brzeziny, Dąbrówkę Wielką, Wojkowice, Żychcice, Bobrowniki do Rogoźnika.

Wszystkie szczegóły dotyczące ww. imprez dostępne są w poniższych załącznikach.

Bytomski Rajd Kolarski „Znam swoje miasto" z okazji Międzynarodowego Dnia Turystyki

Zlot Kolarski im. Rajmunda Byczka, Jerzego Lubosa i Alfreda Musialika

Rajd Kolarski z okazji zakończenia sezonu kolarskiego

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.