Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Klub Zielonej Żyrafy

Klub Zielonej Żyrafy Data publikacji: 13 stycznia 201418 stycznia dzieci poznają nowe techniki malowania farbami wodnymi i dowiedzą się, jak ciekawie przystroić okna na zimowy czas. Klub prowadzi warsztaty o charakterze artystycznym przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat i ich rodziców.

Dzieci mogą wziąć w nich udział z jednym opiekunem. Koszt udziału w każdych zajęciach wynosi 10 zł od osoby. W trakcie zabaw i działań plastycznych dzieci będą miały okazję poznać swoje możliwości, rozwijać talenty i uczyć się współdziałania w grupie.

Najbliższe zajęcia podzielone zostały na trzy bloki: bałwankowy bal (wycinanie szablonu z papieru i tworzenie obrazków przez chlapanie wodnymi farbami przy pomocy szczoteczki do zębów), zimowe śnieżynki (wycinanie szablonów z papieru i tworzenie obrazków przez rozcieranie cieni do powiek), białe motyle (wycinanie z cienkiej bibułki motyli, układanie z nich większych kompozycji na dużych arkuszach pergaminu tak, by powstały półprzejrzyste zasłonki do okien).

 Początek zajęć o 10.00.

 Autor: AK
Zdjęcia: Fot. K. Kadis

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.