Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Klocki Teatralne, czyli sztuka dla najmłodszych

Klocki Teatralne, czyli sztuka dla najmłodszych Data publikacji: 28 września 2017Dobry teatr dla dzieci to ogromne wyzwanie dla twórców. By oswoić małego odbiorcę z różnymi formami teatralnymi i zachęcić do czerpania radości z obcowania z kulturą, 21 i 22 października Becek otwiera swe podwoje dla dzieci.

W ramach Dni Teatru dla Juniorów, na scenie Beceku wystąpią najlepsze teatry lalek i aktora z różnych zakątków Polski. W programie festiwalu nie zabraknie uwielbianego nie tylko przez dzieci, ale też dorosłych występu Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina. 21 października o 11.00 wystawi on "Bajkę o stworku bez kolorku”.

Tego dnia o godz. 17.00 na scenie zobaczymy też chorzowski Teatr Moich Marzeń, który zaprezentuje spektakl „O czerwonym kapturku, czyli do prawdy po sznurku”. Zanim jednak młodzi odbiorcy rozsiądą się w fotelach, zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach, które ułatwią im odbiór sztuki, pomogą nazwać towarzyszące im w teatrze emocje.

22 października o 17.00 w Bytomiu z „Historią Śnieżki” wystąpi rzeszowski Teatr Maska. Więcej informacji na www.becek.pl. Rezerwacje biletów pod nr. tel.: 32 389 31 09 w. 101, info@becek.pl.

Od 21 października do 5 listopada Becek zaprasza do Baszty, na wystawę plakatu teatralnego, zorganizowanej w ramach imprezy „Klocki Teatralne”. Bilety w cenie 1 zł do nabycia w kasie BCK.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Becek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.