Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Klocki Teatralne, czyli sztuka dla najmłodszych

Klocki Teatralne, czyli sztuka dla najmłodszych Data publikacji: 28 września 2017Dobry teatr dla dzieci to ogromne wyzwanie dla twórców. By oswoić małego odbiorcę z różnymi formami teatralnymi i zachęcić do czerpania radości z obcowania z kulturą, 21 i 22 października Becek otwiera swe podwoje dla dzieci.

W ramach Dni Teatru dla Juniorów, na scenie Beceku wystąpią najlepsze teatry lalek i aktora z różnych zakątków Polski. W programie festiwalu nie zabraknie uwielbianego nie tylko przez dzieci, ale też dorosłych występu Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina. 21 października o 11.00 wystawi on "Bajkę o stworku bez kolorku”.

Tego dnia o godz. 17.00 na scenie zobaczymy też chorzowski Teatr Moich Marzeń, który zaprezentuje spektakl „O czerwonym kapturku, czyli do prawdy po sznurku”. Zanim jednak młodzi odbiorcy rozsiądą się w fotelach, zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach, które ułatwią im odbiór sztuki, pomogą nazwać towarzyszące im w teatrze emocje.

22 października o 17.00 w Bytomiu z „Historią Śnieżki” wystąpi rzeszowski Teatr Maska. Więcej informacji na www.becek.pl. Rezerwacje biletów pod nr. tel.: 32 389 31 09 w. 101, info@becek.pl.

Od 21 października do 5 listopada Becek zaprasza do Baszty, na wystawę plakatu teatralnego, zorganizowanej w ramach imprezy „Klocki Teatralne”. Bilety w cenie 1 zł do nabycia w kasie BCK.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Becek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.