Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 kwietnia 2017, Maria, Marcelina, Marzena

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Z książką mi do twarzy, czyli X Bytomski Festiwal Nauki i Sztuki

Parada bajkowych postaci, książkowy misz-masz, w którym nie zabraknie bibliotecznych quizów i warsztatów z książką w roli głównej, a nawet modny ostatnio escape room, znalazły się w programie jubileuszowej 10. edycji Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Impreza potrwa od 24 do 27 kwietnia.

Ruszyła rekrutacja do przedszkoli

 W Bytomiu ruszyła elektroniczna rekrutacja do przedszkoli miejskich. W naborze podstawowym, który potrwa do 5 maja,  uczestniczy 41 miejskich placówek.

X Bytomski Festiwal Nauki i Sztuki 2017

W dniach 24 - 27 kwietnia br. odbędzie się X  edycja Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki 2017, którego tematem przewodnim będzie  "Z książką mi do twarzy".

Karty usług, druki


Wniosek o udzielenie dofinansowania na realizację programu profilaktycznego prowadzonego w ramach przeciwdziałania uzależnieniom wśród młodzieży

Wniosek o udzielenie dofinansowania na realizację zadania pod nazwą: "Prowadzenie świetlicy socjoterapeutycznej w placówce oświatowej prowadzonej przez Miasto Bytom"

Wniosek o przyznanie uczniowi - studentowi nagrody Prezydenta Bytomia

Sprawozdanie z planu rozwoju talentu stypendysty i wydatkowania środków finansowych programu stypendialnego "MŁODE TALENTY"

Oświadczenie o sytuacji socjalnej i rodzinnej kandydata na stypendystę

 Plan rozwoju talentu kandydata i wydatkowania środków finansowych programu stypendialnego "Młode Talenty"

Wniosek o stypendium "Młode Talenty"

Oświadczenie dla wyróżnionych nagrodą Prezydenta - uczniowie szkół podstawowych

Oświadczenia dla wyróżnionych nagrodą Prezydenta - uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, studenci 

Dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia w ramach przygotowania zawodowego młodocianych pracowników; przyuczenia do określonej pracy, nauki zawodu.


Wniosek o przyznanie środków z budżetu Gminy Bytom na realizację zadania pod nazwą: dopłata do kosztów wypoczynku wyjazdowego dla dzieci i młodzieży w okresie ferii

Wniosek o przyznanie środków z budżetu Gminy Bytom na realizację zadania pod nazwą: dopłata do kosztów wypoczynku stacjonarnego dzieci i młodzieży w okresie ferii

Zgłoszenie o uzyskanie wpisu szkoły / placówki niepublicznej do ewidencji placówek oświatowych miasta Bytomia

Wniosek o wprowadzenie zmian do wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Bytomia

Wniosek o przyznanie dopłaty do czesnego

Wniosek o przyznanie zasiłku na pomoc zdrowotną nauczycieli czynnych, emerytów, rencistów

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.