Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nr 6 i 19

Od soboty, 21 kwietnia w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego w Chorzowie /ul. Katowicka/ nie będą kursowały do Katowic linie tramwajowe nr 6 i 19. Utrudnienia komunikacyjne potrwają do czwartku, 26 kwietnia /do godziny 4:00/.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jutro Wigilia w Łagiewnikach

Jutro Wigilia w Łagiewnikach Data publikacji: 15 grudnia 2017Już po raz kolejny Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki zaprasza do wspólnego świętowania. W najbliższą sobotę, 16 grudnia mieszkańcy Łagiewnik i nie tylko, spotkają się na pl. Szalonka na wspólnym kolędowaniu.

W przygotowanie świątecznej atmosfery zaangażowały się m.in. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 45 i 48, uczniowie szkół podstawowych nr 27 i 28. Aby tradycji stało się zadość, nie zabraknie też barszczu i pierogów – mówi prezes Stowarzyszenia Aktywne Łagiewniki, rady Michał Lewicki.

Na dzieci będą czekać świąteczne niespodzianki, słodycze oraz namiot, w którym wykonają najdłuższy łańcuch choinkowy. Nie zabraknie też kiermaszu z rękodziełem wykonanym przez dzieci i młodzież z Łagiewnik.

Tego dnia na pl. Szalonka można przynieść podarki dla zwierząt (koce, karmy, legowiska, kuwety, żwirki, ręczniki, ubranka itp.,) i przekazać je wolontariuszom akcji Świąteczna Łapa.

Łagiewnicka Wigilia rozpocznie się o 13.00 i potrwa do 17.00.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.