Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jutro Wigilia w Łagiewnikach

Jutro Wigilia w Łagiewnikach Data publikacji: 15 grudnia 2017Już po raz kolejny Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki zaprasza do wspólnego świętowania. W najbliższą sobotę, 16 grudnia mieszkańcy Łagiewnik i nie tylko, spotkają się na pl. Szalonka na wspólnym kolędowaniu.

W przygotowanie świątecznej atmosfery zaangażowały się m.in. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 45 i 48, uczniowie szkół podstawowych nr 27 i 28. Aby tradycji stało się zadość, nie zabraknie też barszczu i pierogów – mówi prezes Stowarzyszenia Aktywne Łagiewniki, rady Michał Lewicki.

Na dzieci będą czekać świąteczne niespodzianki, słodycze oraz namiot, w którym wykonają najdłuższy łańcuch choinkowy. Nie zabraknie też kiermaszu z rękodziełem wykonanym przez dzieci i młodzież z Łagiewnik.

Tego dnia na pl. Szalonka można przynieść podarki dla zwierząt (koce, karmy, legowiska, kuwety, żwirki, ręczniki, ubranka itp.,) i przekazać je wolontariuszom akcji Świąteczna Łapa.

Łagiewnicka Wigilia rozpocznie się o 13.00 i potrwa do 17.00.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.