Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom odNowa

Przedstawiamy Państwu działania podejmowane w ramach rewitalizacji miasta Bytom.

Rekreacja nad Bytomką? Już wkrótce będzie to możliwe!

To jedna z największych inwestycji sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście w ostatnich latach. Za ponad 24 mln zł zrekultywowany zostanie blisko 30 ha obszar terenów poprzemysłowych w pobliżu rzeki Bytomki, na granicy Szombierek i Łagiewnik. Prace wchodzą już w decydującą fazę, a ich planowane zakończenie to maj 2019 roku.

Bytom zmienia się na lepsze. To widać!

Spadek bezrobocia, nowi inwestorzy tworzący miejsca pracy, wielomilionowe inwestycje miejskie z rewitalizacją miasta na czele, a także programy dla seniorów, poprawa bezpieczeństwa oraz walka o czysty Bytom. To tylko niektóre działania, jakie w ostatnich latach realizowane są w naszym mieście.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jutro Wigilia w Łagiewnikach

Jutro Wigilia w Łagiewnikach Data publikacji: 15 grudnia 2017Już po raz kolejny Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki zaprasza do wspólnego świętowania. W najbliższą sobotę, 16 grudnia mieszkańcy Łagiewnik i nie tylko, spotkają się na pl. Szalonka na wspólnym kolędowaniu.

W przygotowanie świątecznej atmosfery zaangażowały się m.in. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 45 i 48, uczniowie szkół podstawowych nr 27 i 28. Aby tradycji stało się zadość, nie zabraknie też barszczu i pierogów – mówi prezes Stowarzyszenia Aktywne Łagiewniki, rady Michał Lewicki.

Na dzieci będą czekać świąteczne niespodzianki, słodycze oraz namiot, w którym wykonają najdłuższy łańcuch choinkowy. Nie zabraknie też kiermaszu z rękodziełem wykonanym przez dzieci i młodzież z Łagiewnik.

Tego dnia na pl. Szalonka można przynieść podarki dla zwierząt (koce, karmy, legowiska, kuwety, żwirki, ręczniki, ubranka itp.,) i przekazać je wolontariuszom akcji Świąteczna Łapa.

Łagiewnicka Wigilia rozpocznie się o 13.00 i potrwa do 17.00.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Stowarzyszenie Aktywne Łagiewniki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.