Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacje w Bytomiu

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Co roku możemy się o tym przekonać w Bytomiu, w którym kilkanaście instytucji zapewnia dzieciom wakacyjną naukę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Jutro Mikołajki!

Jutro Mikołajki! Data publikacji: 5 grudnia 20166 grudnia każdy zasługuje na upominek. Święty Mikołaj i jego pomocnicy przybędą do centrum handlowego w Bytomiu przy Placu Kościuszki. Drużyna z mroźnej Laponii wręczy prezenty dzieciom, a wszystkich obdaruje słodyczami.

Będzie też okazja do wspólnych zdjęć, zabaw i gier. Mikołajkowe atrakcje czekają na gości przez cały dzień na parterze przy cukierni.Wstęp wolny. O dobry nastrój zadba również Śnieżynka. Rozdawane będą słodycze, a na poczęstunek będą mogli liczyć również co grzeczniejsi dorośli.

Z kolei świąteczni pomocnicy zaproszą do wspólnych gier i zabaw – żadne dziecko nie będzie mogło narzekać na nudę. Wraz z Mikołajkami rozpoczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy wszystkich, by mogli poczuć tę wyjątkową atmosferę.

Prezenty to jednak nie wszystko. Podczas wtorkowego wydarzenia będzie można bezpłatnie wykonać pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Fotografie będą drukowane na bieżąco, a z okazji do zdjęcia będą mogły skorzystać osoby w różnym wieku.

Autor: AK
Zdjęcia: Agora Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.