Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Judocy i judoczki zaprezentują swoje umiejętności

Judocy i judoczki zaprezentują swoje umiejętności Data publikacji: 29 listopada 2017Judoczki i judocy w najbliższą sobotę, 2 grudnia zaprezentują swoje umiejętności na matach w Hali Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej 90. Zapraszamy do kibicowania najmłodszym adeptom judo, którzy będą rywalizować w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo dla Dzieci.

W mistrzostwach wezmą udział dzieci z roczników 2005 – 2008, które będą podzielone na kilkanaście kategorii wagowych. W każdej z nich młodzi judocy i judoczki powalczą o zwycięstwo oraz medale, puchary i dyplomy. Początek imprezy o 10.00.

Z kolei dzień później, 3 grudnia o 10.00 odbędzie się wspólny trening dla dzieci prowadzony przez Przemysława Matyjaszka, olimpijczyka, zdobywcę V miejsca na Igrzyskach Olimpijskich, medalistę Mistrzostw Świata i Europy.

Organizatorami wydarzeń są: GKS Czarni Bytom, Urząd Miejski w Bytomiu oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej na stronie www.judobytom.pl

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.