Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Judocy i judoczki zaprezentują swoje umiejętności

Judocy i judoczki zaprezentują swoje umiejętności Data publikacji: 29 listopada 2017Judoczki i judocy w najbliższą sobotę, 2 grudnia zaprezentują swoje umiejętności na matach w Hali Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej 90. Zapraszamy do kibicowania najmłodszym adeptom judo, którzy będą rywalizować w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo dla Dzieci.

W mistrzostwach wezmą udział dzieci z roczników 2005 – 2008, które będą podzielone na kilkanaście kategorii wagowych. W każdej z nich młodzi judocy i judoczki powalczą o zwycięstwo oraz medale, puchary i dyplomy. Początek imprezy o 10.00.

Z kolei dzień później, 3 grudnia o 10.00 odbędzie się wspólny trening dla dzieci prowadzony przez Przemysława Matyjaszka, olimpijczyka, zdobywcę V miejsca na Igrzyskach Olimpijskich, medalistę Mistrzostw Świata i Europy.

Organizatorami wydarzeń są: GKS Czarni Bytom, Urząd Miejski w Bytomiu oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej na stronie www.judobytom.pl

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.