Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Judocy i judoczki Czarnych z kolejnymi medalami

Judocy i judoczki Czarnych z kolejnymi medalami Data publikacji: 26 lutego 2018Siedem medali, w tym aż trzy złote przywieźli zawodnicy Czarnych Bytom z rozgrywanego w Warszawie Pucharu Polski Juniorów i Juniorek. Sukcesem zakończył się również występ naszych judoków i judoczek w Grand Prix w czeskiej Ostrawie. Tam zdobyli dziewięć medali, w tym cztery złote.

W Warszawie świetnie zaprezentowali się: Aleksandra Gaj, Patryk Łoziak,  Kacper Kaczor /zdobywcy złotych medali/, Klaudia Kabata, Wiktoria Marciniak, Paweł Drzymał oraz Mateusz Szewczyk /zdobywcy brązowych medali/. Z kolei w Pradze złote medale wywalczyli: Olaf Hercel, Magda Lubiak, Mikołaj Kaczorek i Julia Bulanda, zaś pozostali zawodnicy wywalczyli srebrne lub brązowe krążki - Kinga Chmielewska, Mateusz Fityka, Jakub Okuniewicz, Kamil Michna oraz Wiktoria Baron.

Warto również dodać, że znamy już daty Otwartych Mistrzostw Bytomia w judo w 2018 roku. Pierwsze zawody odbędą się już 10 marca /sobota/ w Hali Judo przy ul. Łużyckiej. Kolejnej zawody również zaplanowano w soboty /16 czerwca, 22 września i 8 grudnia/. Szczegóły na stronie GKS Czarni Bytom
1.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GKS Czarni Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.