Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Jubileuszowa gala RIG w Bytomiu

Jubileuszowa gala RIG w Bytomiu Data publikacji: 7 kwietnia 2016Jubileusz 25-lecia obchodzi w tym roku Delegatura Regionalnej Izby Gospodarczej w Bytomiu. Z tej okazji, 8 kwietnia, w Operze Śląskiej odbędzie się uroczystość, w trakcie której uhonorowani zostaną najbardziej aktywni i zasłużeni członkowie Izby.

Bytomska delegatura RIG-u zrzesza 56 podmiotów gospodarczych. Ich profil jest bardzo  zróżnicowany – od budownictwa, przez finanse po handel. Firmy te dbają o jakość usług.  W większości mają certyfikaty ISO 9001, mogą też pochwalić się tytułami: „Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji”, „Platynowy Laur” czy „Śląska Nagroda Jakości”. Członkowie Izby zostali też odznaczeni Honorową Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego, a także srebrnymi i brązowymi krzyżami zasługi.

Firmy należące do RIG-u przywiązują dużą uwagę do współpracy z samorządem i lokalną społecznością. Często wspierają finansowo domy dziecka, szkoły, przedszkola, parafie i kluby sportowe.

Warto też podkreślić, że bytomscy przedsiębiorcy mogą brać udział w wielu szkoleniach i konferencjach organizowanych przez RIG.

Od 2000 roku prezesem bytomskiej delegatury jest Leszek Dziub, dyrektor firmy Przemysłowo–Budowlanej LECHBUD. Jest on zarazem wiceprezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Jubileuszowa uroczystość w Operze Śląskiej będzie okazją nie tylko do wręczenia odznaczeń zasłużonym członkom Izby. Jako, że przybędą na nią przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, naukowcy i przedstawiciele trzeciego sektora, przedsiębiorcy poruszą  wiele tematów dotyczących wzajemnej współpracy i planów na przyszłość.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.