Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lutego 2018, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

10 mln na przebudowy bytomskich dróg

Projekty inwestycyjne z Metropolitalnego Funduszu Solidarności otrzymają dofinansowanie. Wśród miast, które skorzystają ze wsparcia jest także Bytom. Decyzję w sprawie przyznania dotacji podjęto 16 lutego podczas Zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM).

Utrudnienia drogowe na ul. Katowickiej

Od 1 lutego w związku z przebudową wodociągu w ul. Katowickiej wprowadzona została tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Szukamy policjanta z powołania

Jeśli spotkałeś policjanta, którego zaangażowanie i profesjonalizm pomogły ci w trudnej sytuacji, zgłoś go do konkursu „Policjant z powołania”. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu nad którym patronat objęli: Komendant Miejski Policji w Bytomiu inspektor Karol Fajer i prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Odnowę rozpoczynamy od Rozbarku i Żabich Dołów

Trzy projekty na prawie 28 mln zł. Bytom startuje m.in. z realizacją projektów w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Rewitalizacji Żabich Dołów i odnowie Rozbarku poświęcona została dzisiejsza /26 stycznia/ konferencja prasowa w Biurze Promocji Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jubileusz 85-lecia ROD Wzajemna Pomoc

Data publikacji: 29 października 2017Rodzinny Ogród Działkowy Wzajemna Pomoc w miniony weekend świętował jubileusz swojego istnienia. Gratulacje dla wszystkich działkowców od Damiana Bartyli, Prezydenta Bytomia, przyjął Jerzy Bęben, prezes ROD.

Dzisiaj, w tym szczególnie ważnym dla całej Waszej Wspólnoty działkowej dniu, pragnę przekazać Państwu gorące podziękowania za wieloletnie zaangażowanie, wytrwałość i zapał w pielęgnowaniu tradycji rodzinnego ogrodnictwa działkowego, którymi zarażają Państwo kolejne pokolenia bytomian, ucząc je przywiązania do ziemi, szacunku do środowiska i poczucia przynależności do wspólnoty - mówił Damian Bartyla, Prezydent Bytomia.

Prezydent Bytomia przypomniał również, że nasze miasto w tym roku obchodziło liczne uroczystości związane z działalnością ogrodów działkowych: Nasze miasto może poszczycić się bogatą i silną tradycją zorganizowanego ogrodnictwa, dowodem czego była tegoroczna organizacja Krajowych Dni Działkowca pod patronatem Polskiego Związku Działkowców. Była to wspaniała uroczystość i zarazem okazja do integracji środowiska działkowców - mówił Damian Bartyla. 

Jubileusz 85-lecia ROD Wzajemna Pomoc był nie tylko okazją do wspomnień, ale przede wszystkim sposobnością do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.    

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.