Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jubileusz 85-lecia ROD Wzajemna Pomoc

Data publikacji: 29 października 2017Rodzinny Ogród Działkowy Wzajemna Pomoc w miniony weekend świętował jubileusz swojego istnienia. Gratulacje dla wszystkich działkowców od Damiana Bartyli, Prezydenta Bytomia, przyjął Jerzy Bęben, prezes ROD.

Dzisiaj, w tym szczególnie ważnym dla całej Waszej Wspólnoty działkowej dniu, pragnę przekazać Państwu gorące podziękowania za wieloletnie zaangażowanie, wytrwałość i zapał w pielęgnowaniu tradycji rodzinnego ogrodnictwa działkowego, którymi zarażają Państwo kolejne pokolenia bytomian, ucząc je przywiązania do ziemi, szacunku do środowiska i poczucia przynależności do wspólnoty - mówił Damian Bartyla, Prezydent Bytomia.

Prezydent Bytomia przypomniał również, że nasze miasto w tym roku obchodziło liczne uroczystości związane z działalnością ogrodów działkowych: Nasze miasto może poszczycić się bogatą i silną tradycją zorganizowanego ogrodnictwa, dowodem czego była tegoroczna organizacja Krajowych Dni Działkowca pod patronatem Polskiego Związku Działkowców. Była to wspaniała uroczystość i zarazem okazja do integracji środowiska działkowców - mówił Damian Bartyla. 

Jubileusz 85-lecia ROD Wzajemna Pomoc był nie tylko okazją do wspomnień, ale przede wszystkim sposobnością do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.    

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.